Leverkusen a Sparta Praha stále hrají poker na Hložku

Napsal Peter Weiss

Německý fotbalový magazín Kicker i populární sportovní deník Sport Bild v tuto chvíli informují o tom, že přestup Adama Hlučka do Bayeru 04 Leverkusen nakonec není hotová věc.

Oba německé zdroje a italský odborník na přestupy Fabrizio Romano však uvedli, že je pravděpodobné, že transfer bude někdy dokončen.

Adam Hluzk. Foto: Tadias Bednars, CC BY-SA 4.0

Na rozdíl od dnešních zpráv německého vysílání Sport1 dva hlavní zdroje německého fotbalového tisku tvrdí, že přestup 19letého českého útočníka Adama Hlučka z pražské Sparty do Bayeru 04 Leverkusen nebyl ve skutečnosti dokončen. Magazín Kicker a Sport Bild informují, že se oba kluby stále nedohodnou na přestupových částkách.


Oba zdroje tvrdí, že německý tým Red není ochoten zaplatit jednorázově 22 milionů eur a místo toho upřednostňuje strukturu dohody na základě výkonnostních pobídek. Kicker uvedl, že přesun je mnohem blíže k linii, než byl, když byl hlášen před týdnem. Navíc se nezdá, že by die Werkself (jak bylo původně uvedeno) chtělo ukončit odchozí převody před uzavřením obchodu.

Italská přestupová ikona Fabrizio Romano hlásí, že kompromisní vzorec již byl nalezen. Podle experta na přestupy zaplatí Leverkusen základní poplatek 13 milionů eur. Více cash flow do Sparty ve formě výkonnostních pobídek a (téměř neslýchané) 30% doložky o dalším prodeji.

Více o Adamu Hlujicovi

READ  Projekty financované EU v České republice ohrožené inflací - EURACTIV.com

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.