Letní aktualizace GTA Online je jednou z největších aktualizací vůbec

Muž střílí z útočné pušky z obrazovky, za ním je velké obrněné auto.

Snímek obrazovky: rockové hry

Po nějakém předchozím škádlení dnes Rockstar oznámil aktualizaci Criminal Enterprises pro Grand Theft Auto Online Vyjde 26. července. Vypadá to, že tato nadcházející bezplatná aktualizace bude jednou z největších, jakou kdy hra obdržela, s mnoha změnami v kvalitě života, vylepšeními a rozšířeními.

Po fámách a narážkáchRockstar konečně začal sdílet podrobnosti o GTA OnlineVelká letní aktualizace. Pro lidi, kteří žijí v digitálním světě, jsou ale špatné zprávy GTA Online Protože silné vlny veder a rostoucí ceny plynu způsobí, že život bude ještě horší. Naštěstí pro všechny porušovatele zákona online to nabízí několik nových trestních příležitostí a také příležitost pomoci vládě zasáhnout proti některým jiný padouchy v nové sérii misí ve hře.

V rámci této kriminální podnikové aktualizace přidává Rockstar novou sérii misí pro dva hráče Opět spolupráce s IAA (GTA‘Postavte se CIA) jako neoficiálnímu agentovi, který pomůže vymýtit „notoricky známou dynastii bohaté na ropu“ v Los Santos, která využívá vysokých cen.

Ale to je jen jedna část této masivní nadcházející aktualizace. Podrobnosti o aktualizaci najdete v dnešním příspěvku na bloguRockstar vysvětlil, že každý podnik ve hře GTA Online Jsou rozšiřovány a poskytují hráčům více způsobů, jak vydělat více peněz. například, motorkářské bary Nyní bude zaplněna zákazníky a hráči mohou provozovat mise, aby likér a peníze proudily. Ještě lépe to vypadá, že všechna tato rozšíření budou zdarma.

Criminal Corporations, přichází 26. července do GTA Online

I když se mi některé věci, které Rockstar do hry v průběhu let přidal, užil, je příjemné vidět, že se vývojáři vracejí a rozšiřují starší obsah, spíše než jen přeplnění. Další práce v mixu.

Pro starší hráče jsou však vzrušující změny a vychytávky, které se objeví v této nadcházející velké opravě, pouze menším zlepšením kvality života.

Rockstar slibuje, že bude rychlejší způsob, jak se dostat ke svým svačinám, což usnadní zotavení během přestřelek. Přichází také: Kick to the Notorious and Annoying nespravedlivý mk. 2 ozbrojená trysková kolakterý vždy vládl nebi GTA Online A rezignace mnoha hráčů vedla k hněvu. Další obrovskou malou změnou je, že všechny podniky, včetně prodejních misí, budou brzy plně hratelné v soukromých relacích. Fanoušci o to žádali roky a je dobré vidět, že se to konečně stalo. Rockstar také zvyšuje výplaty za staré krádeže, závody a slevové vzory a zvýší výši platů také partnerům a bodyguardům.

Všechno, tato aktualizace je přesně taková GTA Online potřeby. Po letech a letech rockové hvězdy, která do hry cpala stále více a více a často se nevracela k vylepšování nebo vylepšování věcí, je dobré vidět aktualizaci zaměřenou převážně na rozšiřování staršího obsahu a přidávání funkcí a změn, o které fanoušci žádali. Rockstar navíc slibuje, že v této nadcházející aktualizaci přijde více takovýchto změn kvality života, což je pro mě opravdu vzrušující. 26. červenec nemůže přijít dost brzy!

READ  Na serverech PlayStation se objevila možná obálka Cyberpunk 2077 PS5, novinky by mohly přicházet

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.