Leroy nar. Čech, 74 let, Sardel

7. srpna 1947 – 15. ledna 2022

Pohřební obřady se budou konat v pátek 21. ledna 2022 v 11:00 v katolickém kostele sv. Františka Xaverského v Chartrellu. Čech ve věku 74 let zemřel v sobotu ve svém domě v Sardel po dlouhém boji s Parkinsonovou chorobou. St. Ronald Virens a reverend Virgil Helmin se zúčastní a pohřbí před bohoslužbami v kostele ve 12:00 na farním hřbitově. Církevní modlitby se budou konat v 19:00 při pohřbu.

Leroy Peter Czech se narodil 7. srpna 1947 v Little Falls Petrovi a Eleanor (Lashinsky) Čechovým. Vystudoval Little Falls High School a později absolvoval Alexandria College of Technology. Leroy sloužil naší zemi jako mechanik v americké armádě v letech 1966-1969. Leroy se 16. června 1973 oženil s Joan Choke. Pracoval jako automobilový technik a v roce 1973 pracoval u 122 Motors v Little Falls. V roce 1979 Leroy vlastnil LC Auto Clinic po dobu 17 let a v roce 1996 se přestěhoval do St. Louis. Do odchodu do důchodu v roce 2013. LeRoy byl členem Royalton American Legion Post # 137, doživotním členem K of C jako finanční sekretář a po mnoho let pracoval pro JC Club, aby pomohl komunitě. Leroy byl známý svým dobrým smyslem pro humor, trpělivostí a schopností řešit problémy ve všech projektech, na kterých pracoval. Měl rád lov jelenů, rybaření, střelbu na terč, kempování s rodinou a ligu v lukostřelbě. LeRoy rád chodil na loď a staral se o svůj trávník a vybavení. Miloval jídlo, zejména sladkosti, trávil čas se svými traktory John Deere a svými vnoučaty.

Mezi přeživšími je jeho manželka Joan ze Sartellu; Dcery a syn, Bloomingtonův Leon (Michael Jr. „Mick“) Lunzer, Royaltonův Brian (Jane) Čech; Sestry a bratr, Randalline Elaine (Patrick) Chilka, Sartell’s Judy (Dan) Booth, Mangado’s Jim (Sarah) Czech; Vnoučata, Darin Czech, Matthew Czech, Jocelyn Stewart, Jackson Stewart, Rowan Stewart, Wyatt Cantor, Weston Cantor. Před Leroyem zemřeli jeho rodiče.

READ  Charlotte je 74letý Leroy B. Pohřeb čes

Rodina by ráda poděkovala Comfort Keepers a St. Croix Hospice za jejich láskyplnou péči.

Místo květin posílejte dary Parkinsonově nadaci na www.parkinson.org.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.