Leicester vs Slavia Praha: náhled Evropské ligy, týmové zprávy, statistiky, čas zahájení | fotbalové novinky

Týmové zprávy a statistiky před čtvrtečním zápasem Leicesteru proti Slavii Praha v 32. kole Evropské ligy; Začátek zápasu v 20 hodin.

Týmové novinky4:00

Prezident Leicesteru, Brendan Rodgers, uvedl, že klub se nadále každoročně rozvíjí a je optimistický, že může znovu obsadit evropské pozice v Premier League.

James Madison vynechá zápas Leicesteru v 32. kole Evropské ligy proti Slavii Praha.

Záložník po nedělním vítězství nad Aston Villou 2: 1 zápasí s problémem se stehny. Anglie v loňském červenci podstoupila operaci kyčle a bude mu chybět druhá etapa, remíza 0: 0.

James Justin (koleno), Ayews Perez (koleno), Dennis Bright (hamstringy) a Wesley Fofana (hamstringy) zůstali stranou a Kelichi Iheanacho.

Jak sledovatBrendan Rodgers má rovnováhu, aby mohl se svým týmem hrát v příštích týdnech0:42

Trenér Leicesteru Brendan Rodgers řekl, že je spokojený s výkonem defenzivy svého týmu, když v první etapě 32. kola Evropské ligy remizoval ve Slavii Praha 0: 0.

Sledujte Leicester vs Slavia Praha s naším vyhrazeným živým blogem Sky Sports Digitální platformy.

Zvolte statistikuAston Villa 1-2 Leicester2:19

Sledujte zdarma: Hlavní body vítězství Leicesteru nad Aston Villa
  • Tento zápas svědčí o tom, že Leicester City poprvé hostí český národní tým. Poprvé v této konfrontaci budou Foxes hostit zápas evropského poháru / Evropské ligy během vyřazovacích fází od září 1: 1 s Cervinou Zvezdou. 2000.
  • Slavia Praha nezískala ani jedno vítězství ze všech pěti návštěv Anglie (D1 L4), protože jeho čtyři prohry byly proti různým týmům – Leeds United v letech 1999-2000, Tottenham Hotspur v letech 2006-07, Arsenal v letech 2007-08 a Chelsea 2018 -19.
  • Leicester vyhrál sedm ze svých posledních osmi domácích zápasů na mistrovství Evropy (D1) a vyhrál všechny tři, aniž by v této sezoně připustil.
  • Slavia Praha zvítězila pouze v jednom ze svých posledních sedmi zápasů venku v evropské soutěži (D2 L4) a ze svých posledních pěti zápasů (W1) prohrála čtyři.
  • Navzdory tomu, že vyhrál tři ze svých předchozích čtyř zápasů doma jako trenér ve vyřazovacích fázích Evropské ligy (L1), trenér Leicesteru Brendan Rodgers neviděl postup svého týmu po 32. kole.

READ  Kanada poráží Německo na mistrovství světa juniorů a ve čtvrtfinále si stanoví termín s Českou republikou

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *