LEGO odhalilo dvě nové sady Summer 2023 Creator 3 v 1 s Main Street (31141) a Vesmírná horská dráha (31142). Stejně jako u všech sad 3 v 1 můžete postavit hlavní model a rozložit jej a postavit dva alternativní modely. Musím říct, že se mi horská dráha moc líbí.


Main Street (31141) – 1459 ks

Připravte se na zábavný výlet do rušného města! Ubytujte se v hotelu, prohlédněte si hudební obchod, kde najdete nahrávky, dejte si něco k jídlu v kavárně a užijte si kapelu hrající na střeše. Přestavte ho na elegantní 4patrový mrakodrap ve stylu Art Deco s foyer, kuchyní, obývacím pokojem a kanceláří nebo na arkádovou tržní ulici s fotoateliérem a květinářstvím. Hrací čas se nikdy nezastaví s touto úžasnou sadou 3 v 1!
Vesmírná horská dráha (31142) – 874 dílků

Udělejte si výlet do zábavního parku s vesmírnou tematikou a užijte si úžasné jízdy! Naskoč do buginy a vydej se na rychlou jízdu na vesmírné horské dráze s asteroidem a meteorem. Pak ji přestavte na padací věž a jděte na vrchol, než se vrhnete zpět na Zemi, nebo se roztočte v mini vesmírné raketě nebo raketoplánu na kolotoči. S touto super cool sadou 3 v 1 je volba na vás.