Legends of Sheffield Wednesday 3 Legends of the Czech Republic 4 Highlights: Carbone září na albu

Dobrý večer a vítejte na našem živém blogu pro zápas Sheffield Wednesday Legends vs. Česká republika v Hillsborough. Přátel se účastní řada známých jmen, včetně Benita Carbone, Des Walker, Lee Bullen, Glenn Loovens, Ross Wallace a mnoho dalších.

Reprezentací České republiky byli jmenováni Jan Koller, Thomas Ojvalusi, Karel Rada, David Lavata, Roman Bednář, Marek Heinz, Zdeněk Zlámal, Lukáš Zielinka, Marek Pink a Ondřej Pavelík.

Legends Match, který pořádá komunitní program Sheffield Wednesday s pomocí bývalého obránce Owls a českého internacionála Daniela Bodla, začíná ve 13:30. Na akci se vyberou peníze dvěma charitativním organizacím: Weston Park Cancer Charity v Sheffieldu a Real Top Praha, charitativní organizaci sídlící v Pudilově domě.

Česká charita podporuje dvouletého Simona, který bojuje se syndromem Lech-Nyhan, ledvinovým a neurologickým onemocněním, které ovlivňuje psychomotorický vývoj, způsobuje selhání orgánů a sebepoškozování. Dary Simonovi pomohou získat léčbu, kterou potřebuje, aby zabránil rozvoji příznaků nemoci.

Vstupenky stojí 6 £ pro dospělé a 3 £ za výhody. Příznivci si mohou zakoupit vstupenky tady nebo platit za den. Brány/stánky se otevírají ve 12 hodin.

Chceme slyšet vaše myšlenky, takže Přihlásit se Zanechte svůj komentář níže

READ  Maria Sakkari vs Barbora Krejcikova náhled, přímý kontakt a předpověď

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.