Leaker potvrzuje, že Apple Watch Series 7 jsou dodávány ve velikosti 45 mm

Začátkem tohoto týdne anonymní uživatel známý jako UnclePan sdílel na Weibo několik podrobností o nadcházejícím Apple Watch Series 7které podle něj Vychází v rozměrech 41 mm a 45 mm. Nyní další únik povrchově potvrdil tytéž informace, na nichž je kus pásky Apple Watch se štítkem „45 mm“.

Obrázek pochází z Duanruy, který má smíšený rekord, pokud jde o úniky. Uživatel na Twitteru sdílel obrázek toho, co vypadá jako kožený řemínek pro Apple Watch. Místo „44 mm“ však tento pásek dostal označení „45 mm“.

I když lze tuto fotografii snadno zfalšovat, existuje důvod se domnívat, že se ve skutečnosti jedná o řemínek pro hodinky Apple Watch příští generace.

Nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o tom, jak hodinky Apple Watch Series 7 získají zcela nový design s plochými okraji a aktualizovanými obrazovkami. Nedávná pověst však naznačila, že Apple mírně zvýší velikost obrazovek Apple Watch ze 40 mm na 44 mm na 41 mm a 45 mm.

To však nutně neznamená, že se pouzdro Apple Watch zvětší. BloombergMark Gorman v červnu uvedl, že Displej Apple Watch Series 7 bude mít tenčí rámečky, což je v souladu s pověstmi o trochu větší obrazovce. UnclePan také uvedl, že řemínky hodinek z předchozích verzí Apple Watch budou stále kompatibilní s novým designem Apple Watch Series 7.

Před Apple Watch Series 4 Apple nabízel Apple Watch ve verzích 38 mm a 42 mm. I s novým designem zůstaly staré řemínky hodinek kompatibilní s řadou 4 a novějšími, takže totéž může platit i tentokrát u řady 7.

Očekává se, že Apple v září představí Apple Watch Series 7 spolu s řadou iPhone 13.

FTC: K získání příjmů používáme partnerské odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube, kde najdete další novinky Apple:

READ  Street Fighter 6 Beta Bash Final Bout Live Streaming s Punk, NuckleDu, SonicFox, Nephew, Caba, ChrisT, Alex Myers, Brian_F, PerfectLegend a další

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *