LA Lakers a Microsoft vydávají překvapivě slabý balíček Halo

Halo LA Lakers

obrázek: Los Angeles Lakers

Tento víkend jen jeden den na jediném místě prodávali Los Angeles Lakers a Microsoft něco divného. nekonečná aura Což byl rok 2021, fanoušci/prodejci si to vyzvedli téměř okamžitě.

Balíček, který je k dispozici pouze v sobotním domácím zápase Lakers proti Clippers – zápas, který prohráli 119:115, Náměstí se chystá přejmenovat po kryptospolečnosti—Včetně trička, ovladače a figurky Master Chiefa.

Takhle to vypadalo:

Jedná se o běžný dres Lakers, bez speciálních barev nebo log. Toto je konzole Lakers, aniž bych se zmínil Ahoj (I když by jistě bylo hezké, kdyby Xbox mohl vydat více konzolí se skupinovou tématikou.) Toto je obyčejná postava ze starého Master Chiefa, kterou si můžete koupit kdekoli.

velmi líný! Od té doby mě tu chvilku rozmazlujte Tohle je opotřebovaný roh mé palubní desky, ale Microsoft a Lakers ano Měl roky na to, aby se na tento okamžik připravoval, a pak ještě několik měsíců odměn, když se hra zpozdilaA nemohli tlačit víc? Podívejte se, co se stalo minule a Ahoj Hra vyšla a oni chtěli udělat sportovní spolupráci!

I když by to bylo snazší zařídit – Microsoft byl primárním sponzorem Sounders od jejich založení a zelené barvy týmu skutečně ladily s Xbox/Halo – stále má alespoň Halo 5 Logo značky na přední straně.

The Prostě Věc, která odlišuje tento dres Lakers od jakéhokoli jiného dresu, který si koupíte (nebo si ho přizpůsobíte), je skutečnost, že má na sobě tři čísla, protože pravidla NBA říkají, že hráči si mohou vybrat pouze mezi 0-99 (kromě 69, což žádný hráč má Start nošené lmao), což znamená, že pokud si chcete upravit vlastní košili, budete moci na ni umístit MASTER CHIEF, ale ne 117.

Chápu, že nemůžete udělat zelený dres Lakers z důvodů Boston Celtics, ale určitě mohli udělat něco, aby to okořenili. Oblečte svého Master Chiefa do dresu Lakers. Vyměňte sponzorský patch Lakers za jeden Halo pouze za tento balíček. Něco!

Vlastně o jediném opravdu Nákup tohoto balíčku byl předražený. Košile ve stylu Swingmana, jako jsou ty v tomto maloobchodním balíčku, jen za 120 dolarů, takže vzhledem k tomu, že obsahují také konzoli Xbox za 140 dolarů, byl to docela dobrý obchod.

Tato úspora nebyla hlavním důvodem, proč se téměř okamžitě vyprodaly a začaly se samozřejmě objevovat na webech třetích stran. Žijeme v přeprodejovém pekle, kde už vlastně nikdo nekupuje to, co chce, jen kupuje věci v naději, že je někdo bude chtít víc a podle toho zaplatí., takže nikoho nepřekvapí, když přes víkend uvidí tyto prodeje za 500-600 dolarů na eBay, i když jsem právě řekl.

READ  Zpráva: Tim Cook chce dohlížet na „další hlavní novou kategorii produktů“, než odstoupí z funkce generálního ředitele společnosti Apple

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *