Kurz na mistrovství světa juniorů v hokeji: Kanada preferována jako hostitel

Kurz na mistrovství světa juniorů v hokeji: Kanada preferována jako hostitel

Obsah článku

V tom, co je pro většinu lidí tradicí Boxing Day, je nyní lahůdkou pro srpen poté, co mistrovství světa juniorů muselo skončit bez vítěze, protože je pro fanoušky i hráče zpustošilo mnohonásobné propuknutí COVID-19.

Obsah článku

S tím se týmy znovu setkají v Edmontonu v Albertě, aby domluvily nějaké nedodělky. Podívejte se na úplné kurzy níže na Mistrovství světa juniorů 2022:

tým Šance na výhru
Kanada +125
Spojené státy americké +400
Finsko +400
Švédsko +400
Česká republika +2000
Slovensko +2500
Švýcarsko +10 000
Německo +10 000
Rakousko +30 000
Lotyšsko +50 000

Obsah článku

Kurzová zdvořilost králů Od 4. srpna 2022.

(+125) Tým Kanady

Nikoho nepřekvapí, že Kanada byla jmenována kandidátem na vítězství na Mistrovství světa juniorů 2022 Part Deux.

Před lednovou zastávkou vedla Kanada 2:0 se dvěma vítězstvími nad Českem a Rakouskem. Tým Kanady, vedený fenoménem Conorem Bedardem, upevní sestavu shora dolů, kterou bude těžké porazit.

Obsah článku

Jsou zpět! ???????? 2? 5? Hráči budou nosit Na mistrovství světa juniorů IIHF 2022 v Edmontonu. existující?? https://t.co/Vs5gBIxaiF Tisková zpráva ?? https://t.co/bH3Z0uPAHJ#WorldJuniors pic.twitter.com/c1maH8PN9p – Hockey Canada (HockeyCanada) 1. srpna 2022

Tým USA (+400)

Kanadští hokejoví sousedé a rivalové se ocitají na +400, chtějí obhajovat juniorské mistrovství světa v roce 2021. USA by neměly být příliš tvrdé v předkole, protože se střetnou se Švýcarskem, Rakouskem a Německem, pak je čeká těžký zápas proti Švédsku .

I když se nejedná o stejnou tabulku, jakou Team USA přivezl v zimě do Edmontonu, stále má soupisku, která je velmi schopná nadělat příští týden nějaký hluk.

Předchozí vítězové mistrovství světa juniorů

Zde je seznam vítězů WJC za poslední desetiletí, přičemž Kanada, Spojené státy a Finsko jej vyhrály třikrát.

Tento článek se původně objevil Covers.comPřečtěte si celý článek tady

Informace ve výše uvedeném článku slouží pouze pro zábavní účely a nejsou určeny pro publikum mladší 19 let. Je zakázáno používat tyto informace k porušení jakéhokoli zákona. návštěva Bezpečnější hraní na desce pro zodpovědné hraní Aby byly hazardní hry bezpečné a zábavné.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *