Kupte si Apple iPhone 14 a získejte dárkovou kartu Walmart v hodnotě 300 $ s touto nabídkou Cyber ​​​​Monday

Jedna z nejlepších nabídek Apple iPhone Black Friday se přesunula na kybernetické pondělí. Kupte si AT&T nebo Verizon Apple iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro nebo 14 Pro Max a dostanete 300$ Walmart eGift kartu. Pokud nemůžete využít výhody výměny nebo převodu operátora a nechcete se zabývat MVNO, je to jedna z nejlepších nabídek, které najdete na iPhone 14. Neexistuje žádný účet kredity nebo jednoleté smlouvy, které vás spojí, a dárkovou kartu získáte velmi krátce po nákupu. Apple Store letos nemá žádné slevy ani na iPhone 14.

Kupte si Apple iPhone 14 s plánem a získejte dárkovou kartu Walmart v hodnotě 300 $

Úplné podrobnosti a omezení jsou uvedeny níže:

Stejně jako u většiny dobrých telefonních nabídek je vyžadována aktivace na kvalifikovaném plánu služeb AT&T nebo Verizon. Budete také muset mít plán plateb za zařízení, i když zbývající zůstatek můžete kdykoli splatit v plné výši, a to i po prvním nebo druhém fakturačním cyklu. Pokud jde o délku plánu služeb, zdá se, že neexistují žádná omezení. Potenciálně se můžete přihlásit k odběru služby na měsíc a zrušit ji, dokud bude váš telefon do té doby plně splacen. To je to, co dělá tuto dohodu tak skvělou. Namísto fakturačního kreditu, který vás nutí uzavřít smlouvu na více let, jde o dárkovou kartu za jednorázovou částku, kterou obdržíte brzy po aktivaci služby. Platí se aktivační a servisní poplatky.

READ  Nickelodeon All-Star Brawl odhaluje tři nové postavy, Jenny je nyní k dispozici

Jsou nabídky swapů stále platné?

Upozorňujeme, že tato nabídka je nezávislá na jakýchkoli jiných propagačních akcích, na které můžete mít nárok, včetně nabídek na výměnu na vašem starém smartphonu. Pravděpodobně budete moci ušetřit více.

Můžete odemknout svůj iPhone po vypršení platnosti služby?

AT&T a Verizon odemknou váš telefon 60 dní po aktivaci.

Jak dobrý je iPhone 14?

Apple iPhone 14 je zdaleka nejnovější iPhone a zdaleka nejlepší smartphone, který si můžete koupit. I když se rozhodnete pro základní iPhone 14, stále získáte procesor A15 Bionic, který rozdrtí jakýkoli telefon Android na trhu, převratný fotoaparát a nádherný Retina displej, to vše zabalené v hliníkovém a skleněném těle. Přejděte na iPhone Pro Max a získáte výkonnější procesor A16 Bionic, všestrannější kamerový systém Pro, lépe vypadající Super Retina displej s funkcí ProMotion a Always-On, z nerezové oceli a ještě nádhernější. Tělo z krystalického skla.

Modely „Pro“ a „Plus“ mají větší obrazovky: 6,7 palce u Plus/Pro oproti 6,2 palce u standardních modelů. Můžeš zkontrolovat Srovnávací specifikace Apple uvedené na jejich webových stránkách pro úplný seznam rozdílů mezi všemi modely.

Můžete si také přečíst naši recenzi iPhone 14 Pro, kde najdete další informace o jednom z nejlepších telefonů.

Chcete-li získat další nabídky, podívejte se na nejlepší nabídky kybernetického pondělí roku 2022.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.