Kuo: Přepracovaný 14 a 16palcový MacBook Pro je stále na cestě k masové výrobě ve třetím čtvrtletí

Kuo: Přepracovaný 14 a 16palcový MacBook Pro je stále na cestě k masové výrobě ve třetím čtvrtletí

Apple je stále na dobré cestě k zahájení masové výroby přepracovaného 14palcového a 16palcového MacBooku Pro s displeji Mini-LED ve třetím čtvrtletí letošního roku, tvrdí analytik společnosti Apple. Ming Chi Kuo Řekl dnes v poznámce, kterou jsem dostal Mac pověsti.


Několik zpráv Stanovila třetí čtvrtletí roku jako časový rámec, kdy by Apple mohl představit nový MacBook Pro. DigiTimes Poslední část čtvrtletí již byla stanovena jako časový rámec pro spuštění, Možná s odkazem na zářijové spuštění Vedle nových iPhonů.

Ačkoli masová výroba může začít ve třetím čtvrtletí, podle Kuo, který běží od července do září, se Apple může rozhodnout uspořádat samostatnou akci pro Mac v říjnu nebo listopadu, místo toho, aby spojil nový MacBook Pro s vydáním nového Iphone a modely Apple Watch.

Kromě toho kvůli pokračujícímu nedostatku a potížím s výrobou mini-LED displejů může Apple ohlásit nový MacBook Pro, ale začal se dodávat až o několik týdnů později, podobně jako tomu bylo u mini-LED iPad Pro v dubnu. Kuo dříve uvedl, že nový MacBook Pro bude mít další porty, Včetně portu HDMI a slotu pro SD kartuOdstraňte dotykovou lištu a Plně aktualizovaný design s plochými hranami a MagSafe.

READ  Ghost Trick: Ghost Detective demo je nyní k dispozici

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *