Kuchařský koutek: Oslava dne nezávislosti Texasu | Umění a zábava

Ahoj! 2. března byl Den nezávislosti Texasu.

To jo! Myslím, že to pro vás moc neznamená, pokud nejste fanouškem historie, Texasu, nebo jen jako kouzlo Divokého západu. Moje žena ano! Nosila ji každý den jako Dale Evans s kloboukem a vším, ale mnohem elegantnějším.

Doufám, že jsem tímto prohlášením objasnil některé body. Jakkoli si to vyberu, vždy jej mohu použít.

Nyní je to pro mě všechno o jídle a Texas má všechny mé oblíbené skupiny jídel: grilování, všechno smažené, chilli, tacos a tequila. V průběhu let přitahoval Texas lahůdkáře z celé Ameriky, což z něj dělá zvláštní místo k jídlu lahodného jídla se silnými chutěmi. Míchání mexické a texaské kuchyně k vytvoření Tex-Mexu bylo zápasem v kulinářském nebi.

Chlapče, dnes se nemůžu dočkat mísy červené na večeři, to je oficiální jídlo státu; Chilli paprička, bez fazolí, cibule s feferonkou nahoře.

Němečtí a čeští přistěhovalci také přidali do texaských potravin. Němci přinesli své klobásové dovednosti, které jsou dnes velkou součástí Texas BBQ. České kvasnicové těsto plněné sýrem zvané kulachis je v Texasu velmi oblíbené. Ale je toho ještě mnohem víc.

A co další originál z Texasu? Smažený kuřecí steak, který je samozřejmě vyroben ze steaku a ne z kuřete, se nazývá smažený kuřecí steak, protože se vyrábí jako smažené kuře. Je vyroben z vejce umytého, přelitého marinovanou strouhankou a smaženého. Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Texas je také jedním ze čtyř hlavních produkujících států pekanových ořechů a pekanový koláč je oficiálním státním koláčem. Ale je toho víc!

Texas vyrábí rubínově červený grapefruit, oblíbený u mé ženy, a moje oblíbená je zmrazená margarita. Nechte margaritu venku a pijte západní styl tequily, rovnou, kyselou a slanou ve špinavém šálku – YEEEHAAW.

Takže, kde bychom byli bez tortilla chipsů a salsy, a každý miluje nachos, který se k tomuto skvělému nápoji hodí, Dr. Pepper. Ano, další pochoutka v Texasu. Nakonec to můžete zakončit miskou sušenek Blue Bell a zmrzliny, což jsou autentické texty.

READ  10 zásadních filmů české nové vlny

Červený hrnec je téměř připraven. Dostal jsem moseyho dolů do chuckwagon a přinesl trochu grub k jídlu, ale nejdřív musím najít špinavý šálek a udělat výstřel tequily. Samozřejmě, moje sklenice není opravdu špinavá. Dělám to jen proto, abych otravoval svou ženu. Proto mám vždy nějaké body brownie uloženy. Nyní připravte své žehličky k jídlu. Je čas jíst! Sbohem, Mucho, Mucho!

Mísa červená, kuchař Costa Style

Složení

3 libry horní svíčkové, hrubé mletí (požádejte řezníka, aby mlel jednou pomocí velké mlýnky na otvory), nebo použijte mleté ​​maso 80/20

1 28 uncí nakrájených rajčat (upřednostňují se přírodní produkty)

1 malá rajčatová pasta

3 šálky červené cibule, samozřejmě nasekané

4 stroužky česneku, nakrájené na tenké plátky

Půl šálku malého nasekaného koriandru

Půl šálku řepkového oleje

2 šálky kuřecího vývaru

libra másla evropského stylu s vysokým obsahem tuku

1 lžíce drceného chipotle pepře (velmi horký)

Půl lžíce mletého kmínu

1 lžíce tymiánových listů

1-1 / 2 čajové lžičky černého pepře

1-1 / 2 čajové lžičky jemné mořské soli

directione

Olej vložte do nádoby s těžkým dnem. Smažte maso a cibuli, dokud není cibule čistá. Přidejte česnek a vařte další 2-3 minuty. Přidejte kostky rajčat, rajčatový protlak, kuřecí vývar, koriandr a polovinu koření. Vařte na mírném ohni asi jednu hodinu. Přidejte zbytek koření a vařte dalších 30 minut. Přidejte máslo. Dobře promíchejte.

Pro ochutnávku může být nutné další koření.

Podáváme s kořeněnou rýží nebo bramborovou kaší.

Costa Majolas je děkanem Maury Hosseini College of Hospitality and Culinary Management na Daytona State College. Zavolej mu na (386) 506 3578 nebo [email protected].

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *