Kterých sedm vůní vám s největší pravděpodobností pomůže usnout?

Kterých sedm vůní vám s největší pravděpodobností pomůže usnout?

Britům, kteří mají potíže se spánkem, bylo doporučeno, které vůně jim s největší pravděpodobností pomohou spát. Odborníci v Online-Bedrooms.co.uk Shromáždili své nejlepší vůně, aby pomohli uvolnit se po náročném dni.

Mezi mé oblíbené patří uklidňující levandule, jasmín a heřmánek, které jsou všechny známé pro své relaxační vlastnosti. Mezi další vůně, které můžete vyzkoušet, patří kadidlo a vanilka nebo si jednoduše zaplňte svou ložnici voňavými růžemi, o kterých se říká, že uvolňují stres.

Nick Shalock, od ložnice online Řekl: „Všichni chceme jít spát a snadno usnout, ale bohužel to není snadné pro každého. Proto někteří lidé zjišťují, že vytvoření relaxační rutiny před spaním nebo používání různých produktů na podporu spánku je velmi prospěšné.“

„Jedním ze způsobů, jak se dostat do spánkových návyků, je používat vůně navozující spánek, které vám nejen pomohou rychle usnout, ale také zlepší celkovou kvalitu spánku. Spreje na polštáře jsou skvělou volbou, stejně jako esenciální oleje nebo zapálení svíček krátce před tím, než se vydáte na cestu.“ do postele.“

tady ložnice online .co.ukNávrhy, jak zařadit aromaterapii podporující spánek do ložnice:

1. Levandulový esenciální olej

Zklidňující účinky levandule snižují hladinu vašeho stresu, což může pomoci zpomalit vaše závodní myšlenky před spaním. Má se za to, že léčí úzkost a nespavost – jeden z hlavních důvodů, proč je pro lidi těžké spát. Levandulový esenciální olej můžete nanést na pokožku před spaním nebo přidat pár kapek do vany či difuzéru.

2. Jasmínový polštář a pokojový sprej

Jasmín má bohaté, sladké aroma, které se často používá pro relaxační účely v aromaterapii. Nejjednodušší způsob, jak zavést tuto vůni do vaší ložnice, je zakoupit pokojový jasmín a polštářovou mlhu. Stačí si ho před spaním nastříkat na postel a pomůže vám efektivně spát.

READ  'Angel Levine': Česká spolupráce Harryho Belafonta si zaslouží znovuobjevení

3. Kytice čerstvých růží

Pokud jste někdo, kdo miluje čerstvé květiny v ložnici, růže mohou být dobrou volbou, protože jejich vůně zmírňuje hladinu stresu a může také dát vašemu mozku impuls po celou noc, takže se po probuzení budete cítit svěží.

4. Pokojová rostlina mírová lilie

Už v názvu tato rostlina nabádá ke klidnému spánku v noci. Může zlepšit kvalitu vzduchu ve vaší ložnici, což může být často zdrojem problémů se spánkem. Mírová lilie je nenáročná na údržbu, kterou lze chovat na nočním stolku, protože nevyžaduje mnoho světla ani zalévání.

5. Kadidlo

Kadidlo se sbírá z kmene stromů Boswellia a má antibakteriální a stres uvolňující účinek, díky čemuž je velmi prospěšné pro vaše zdraví. Večerní pálení vonných tyčinek ve vaší ložnici pomáhá ke kvalitnímu spánku, protože pomáhá zklidnit vaši mysl a zhluboka dýchat.

6. Heřmánkový čaj nebo esenciální olej

Heřmánek má příjemnou vůni, která má mnoho přínosů pro zdraví a náladu. Je to přírodní antibiotikum, které také snižuje zánět a uklidňuje nervy a svaly. Šálek heřmánkového čaje před spaním nebo jeho použití jako esenciálního oleje uvolní vaši mysl i tělo.

7. Vanilkové tělové mléko

Přidáte-li do své večerní péče o sebe pleťovou vodu s vůní vanilky, vaše tělo bude uvolněné a hydratované, zatímco sladká vůně vanilky podpoří dobrý spánek. Vanilka může stabilizovat vaši srdeční frekvenci a snížit krevní tlak, což je užitečné, když se chystáte na spánek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *