Kryžiková získala ve Štrasburku první titul WTA

Australian Open – finále smíšené čtyřhry – Melbourne Park, Melbourne, Austrálie, 20. února 2021, Česká republika Barbora Krijikova v zápase během finále smíšené čtyřhry s Američanem Rajivem Ramem proti Australanům Matthewovi Ibdenovi a Samanthě Stosurové.

Barbora Krijiková povzbudila své přípravy na French Open, když v sobotu získala svůj první titul WTA na mezinárodním Štrasburku vítězstvím 6-3 6-3 nad Soranou Kirstiou.

Krijikova neměla perfektní zápas s 10 dvojitými chybami, protože silný vítr pod širým nebem ztěžoval podání, ale česká pátá osiva změnila šest bodů z 13 bodů přetaktování, aby její římské soupeřce odepřela třetí titul ve dvouhře.

Krejčíková (25) dobře použila své hluboké údery, aby přiměla Cirstea k návratu na scénu, a spojila tuto strategii s vynalézavostí na webu.

„Cítím spoustu emocí a skutečné štěstí. Byl to pro mě nádherný týden,“ řekla Kryjiková, která na turnaji dvakrát bojovala ze skupiny, aby vyhrála své zápasy.

„Nemám moc slov, třesu se, jsem nadšený, že mohu vyhrát svůj první titul WTA.“

Cirstea nikdy nebyla schopna ovládnout zápas, protože s každým zápasem stoupal počet nenásilných faulů, když skončila s celkem 44.

Krygisikova zaznamenala 22 vítězů, včetně jednoho v zápase, kde Farha křičel před hrstkou přítomných fanoušků.

Krijiková čelí své krajance Kristině Plíškové v prvním kole French Open, které začíná v neděli, zatímco Kirstii čelí 19letá Britka Johanna Kunta.

Naše kritéria: Zásady důvěryhodnosti společnosti Thomson Reuters.

READ  FOTKY AP: Euro 2020 dokončuje první kolo a Ronaldo září | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *