Krátký nezávislý film „Poolside“ získává ocenění na prestižních mezinárodních filmových festivalech

Kenter Media

U bazénu

Dallasský filmař se ponoří do temné vášně osamělého filmu s vysokou společností z 50. let ve společnosti ve filmu, který je určen k distribuci na Amazon Prime a video na vyžádání

Líbilo se nám, jak příběh postupoval, a jeho odhalení bylo šokující, a to i při náznakech poskytnutých na začátku a uprostřed filmu. “

– Alexi

Texas, Dallas, USA, 11. dubna 2021 /EINPresswire.com/ – Videoprodukce v Dallasu má po svém scénáristickém a režijním debutu vizi budoucnosti Alex Kinter Nedávno získal 20 mezinárodních ocenění z nejuznávanějších filmových festivalů na světě za svůj náladový nezávislý krátký film,U bazénu. Mezi jeho rostoucími vítězstvími mu byla udělena cena „Nejlepší krátký film“ od Indie Short Fest (dceřiná společnost Mezinárodního filmového festivalu v Los Angeles), New York Film Awards a filmový festival Andromeda. na festivalovou premiéru. Globální v Cannes, Praze a Miláně později v tomto roce, pro hromadnou distribuci a dostupnost streamování na Amazon Prime a Video-on-Demand.

Populární producent a vlastník multimédií Kenter Media„Kinterova vize„ Poolside “se zaměřuje na studium osobnosti problémové duše, jeho touhy prozkoumat hluboké strachy, temnotu a izolaci, které protagonista zažívá – trápená žena v domácnosti z 50. let versus dům snů amerického básníka. Osamělá v krytém bazénu se snaží udržet zdravý rozum a porozumět bolestivým zvukům, které slyší pod vodou. „Chtěl jsem natočit velmi poctivý a humánní film,“ řekl Kinter. „Příběh se týká přežití a toho, co jednotlivec řeší mentálně i emocionálně každý den tváří v tvář větším silám kolem nás, které ovlivňují naši pohodu,“ řekl. Ve filmu si zahrají Anne Beyer, Giovannie Cruz a Oscar Seung. „Dům ve filmu představuje existenci a jeho různé místnosti uchovávají různé vzpomínky. Myslím, že si diváci užijí jedinečný zážitek díky hlavní postavě a její cestě seberealizace.“

READ  Kvitová naštvala Rybakinu kvůli Miami Women's Championship - NBC6 South Florida

Ačkoli byl film dokončen a původně vydán v roce 2019, Kinter připouští, že proces vytváření byl doprovázen bezútěšným obdobím neúspěchů, zpoždění a obrovských ztrát. Před uvedením filmu zemřel spolurežisér a spisovatel filmu „Poolside“ Eric Schuessler. Z této skutečnosti Kinter vysvětluje, že film „Poolside“ získal hlubší a symboličtější význam, protože nyní považuje film za živou poctu svému tvůrčímu partnerovi. Řekl: „Eric byl umístěn do středu projektu a svou vášní oživil vše.“ „Celý produkční tým, štáb i štáb jsou navždy vděční za jeho příspěvky a prostřednictvím našeho filmu jsme odhodláni udržovat jeho paměť naživu,“ uzavřel.

Úplný seznam výběrů, nominací a ocenění za „Poolside“ je uveden níže:

Oficiální výběr

Indy Shorts New York Awards – New York, New York
Indy Shorts Cannes – Cannes, Francie
Mezinárodní filmový festival Praha – Praha, Česká republika
Světový nezávislý filmový festival – Glasgow, Skotsko
Filmový festival Andromeda – Istanbul, Turecko
Milan Golden Awards – Milán, Itálie
Florentské filmové ceny – Toskánsko, Itálie
Nominace – finalista

Lisabonské datum filmu – Lisabon, Portugalsko (zvažováno)

Ceny – vítěz ceny

Indie Short Fest – nejlepší krátký thrillerový film, cena poroty za vynikající výsledky
Nezávislé ceny krátkých filmů – platinová cena za nejlepší záhadný krátký film, zlatá cena za nejlepší režii debutu, zlatá cena za nejlepší kameru a nejlepší film měsíce (finalista)
IndieX Film Fest – cena Excellence (zvláštní uznání), nejlepší krátká žena
Motion Picture Art Awards – nejlepší krátký film
Nejlepší indické filmové ceny – nejlepší nezávislý experimentální film (krátký)
Filmový festival Andromeda – nejlepší krátký film
Milánské zlaté ceny – stříbrná cena nezávislého krátkého filmu
New York Film Awards – nejlepší nezávislý krátký film
Florenské filmové ceny – čestné uznání za nezávislý krátký film
Filmhouse – čestné uznání za nezávislý krátký film

READ  Předpovědi WTA pro Hong Kong pro 4. den včetně Haddad Maya vs. Pavlyuchenkova

Další podrobnosti o „Poolside“ najdete na oficiální filmové stránce IMDb zde. Alex Kinter je k dispozici pro rozhovory s médii, aby diskutoval o svém oceňovaném filmu spolu s pokračujícími vydáními filmového festivalu. Chcete-li naplánovat rozhovor s režisérem nebo požádat o virtuální projekci filmu, kontaktujte [email protected].

Alex Kinter
Kenter Media
Napište nám zde
Navštivte nás na sociálních médiích:
Sociální síť Facebook
Cvrlikání

Manažer video produkce Nejlepší režiséři | Video režisér

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *