Kovit Watch: Český hráč DT Chiruzek po pozitivním testu vynechává hry

Mezinárodní stolní tenisová federace (ITDF) ve středu uvedla, že český Powell Syrosek měl pozitivní test na Kovit-19 a byl prvním stolním tenistem, který odstoupil z tokijské olympiády.

„Dnes nám bylo řečeno, že Pavel Schruzek měl pozitivní test na COVID-19 a že byl udržován v izolaci,“ uvádí se ve zprávě ITDF.

Tato zpráva přišla před trať pro olympijské hry, které se konaly v Tokijském metropolitním gymnáziu.

Podle pravidel specifických pro hru Tokio 2020 bude turnaj ve stolním tenise označen jako Powell (Chirusek) Not Started (DNS). Chceme ho co nejdříve zpátky, “dodalo prohlášení.

28letý hráč, který se v posledním světovém žebříčku umístil na 52. místě, se kvalifikoval do dvouhry prostřednictvím evropské kvalifikace.

–IANS

akm /

(Pracovníci Business Quality mohli přepracovat pouze název a obrázek tohoto přehledu; zbytek obsahu se automaticky vygeneruje z integrovaného zdroje.)

Vážení čtenáři,

Business Standard se vždy snažil poskytovat vám aktuální informace a komentáře k vývoji podle vašeho výběru a se širokými politickými a ekonomickými důsledky pro zemi a svět. Vaše povzbuzení a důsledná zpětná vazba o tom, jak vylepšit naši nabídku, posílily naši oddanost a oddanost těmto ideálům. I v těchto obtížných dobách vyplývajících z Kovit-19 jsme odhodláni vás informovat a aktualizovat o důvěryhodné zprávy, autoritativní pohledy a ostré komentáře k aktuálním aktuálním problémům.
Máme však požadavek.

V boji proti ekonomickým dopadům epidemie stále potřebujeme vaši podporu, abychom vám mohli i nadále poskytovat kvalitnější obsah. Náš vzorek předplatného obdržel povzbudivou odpověď od mnoha z vás, kteří jste se přihlásili k odběru našeho online obsahu. Další předplatné našeho online obsahu vám pomůže dosáhnout cílů dodávat ještě lepší a relevantnější obsah. Věříme ve svobodnou, spravedlivou a spolehlivou žurnalistiku. Vaše podpora prostřednictvím dalších předplatných nám umožní procvičovat časopis, který jsme slíbili.

READ  Agnieszka Holland („Charlotte“) Rozhovor s její českou nominovanou na Oscara

Podpora kvalitní žurnalistiky a Přihlaste se k odběru obchodní kvality.

Digitální editor

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *