Kourtney z KEZJ běží 100 mil na veteránskou sebevražednou charitu

Začal jsem to z rozmaru a jsem tak nadšený, jak to zesiluje. Rozhodl jsem se zúčastnit fundraisingové kampaně pro ‚Zastavte sebevraždu vojákaJedná se o 501c3, který podporuje veterány a vojáky trpící PTSD.

Původně byl můj cíl 200 $, ale už jsem ho dosáhl. Nyní je můj cíl 500 $ a mám pocit, že bude také překročen. Pro naše veterány a naše vojáky není dostatečná pomoc. Nedokážu si ani představit, čím procházejí každý den, a jsem tak vděčný za oběti, které přinášejí a přinášejí.

Jak jsem řekl, není dostatek pomoci lidem, kteří udělali nejvíce. Pokud tedy mohu v květnu ujet 100 mil, abych pomohl získat nějaké peníze, udělám to. Po celý měsíc bych měl průměrně asi 3 a půl míle denně. Budu dokumentovat svoji cestu a chci poděkovat všem, kteří se ke mně připojí nebo darují.

Veteráni mají o 50% vyšší riziko sebevraždy než jejich vrstevníci a tato organizace pomáhá podporovat duševní zdraví, alternativní terapie, zdroje, vzdělávání, školení, pomoc s bydlením a další. Vše, co starověký válečník potřebujeZastavte sebevraždu vojáka„Funguje to na pomoc.

Pokud se chcete ke mně přidat a jít si zaběhat, můžete jít na facebooková stránka Zaregistrujte se nebo můžete Přispějte zde.

Děkuji vám všem za podporu a laskavá slova, pokud chcete držet krok s mou cestou a nedarovat nebo něco, také bych to ocenil. Vše pomáhá šířit povědomí.

Pohled: 100 let americké vojenské historie

Nikdy nezapomenout: Fotografie z 11. září a následujících dnů

READ  Kreml řekl, že ruská ekonomika dostává „vážné rány“, když byl dotázán na Bidenův projev o stavu unie

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.