Koordinátorka Trump Coronavirus Deborah Birxová se ujala práce v čištění vzduchu světové zprávy

Dr. Deborah Birx, bývalá koordinátorka pracovní skupiny pro koronaviry v Bílém domě v Bílém domě, pracuje v soukromém sektoru a připojuje se k texaskému výrobci, který říká, že čističe vzduchu čistí Covid-19 ze vzduchu během několika minut a od povrchů během několika hodin.

Ona a společnost v pátek uvedli, že Birx se připojí k dallasskému ActivePure jako jejich hlavní vědecký a lékařský poradce.

Birx, globální odborník na zdraví, přišel do Bílého domu v roce 2020, aby pomohl vést reakci Trumpovy vlády na pandemii.

Byla však kritizována za to, že nekonfrontovala bývalého prezidenta Donalda Trumpa za to, že snižoval virus a předpovídal jeho zmizení. Na otázku, zda užíváte bělidlo Může pomoci léčit zraněné Američany.


Trump představuje nebezpečné nápady pro léčbu koronaviru, zatímco Dr. Birx se na ně dívá – video

Zatímco její přítel a bývalý mentor, Dr. Anthony Fauci, byl povýšen na hlavního lékařského poradce Joea Bidena, Birx v nové administrativě nenašla práci.

„Bidenova administrativa chce čistou stránku,“ řekla agentuře Reuters v rozhovoru. „To naprosto chápu.“

Birks opustil vládu na začátku tohoto týdne.

Řekla, že si s Fauci pravidelně kladou otázku, co by se za poslední rok dalo udělat jinak.

„Když máte 100 000 lidí ztracených během léta a 300 000 lidí ztracených během podzimní a zimní vlny, musíte si položit otázku a musíte vědět, že věci nešly tak, jak by měly,“ řekla.

„Za to jsme všichni zodpovědní.“

Virus Corona zabil ve Spojených státech více než 530 000 lidí, více než v jakékoli jiné zemi.

Birx řekla, že stále jedná s lítostí a kroky, které mohla podniknout, aby byla efektivnější.

„Snažím se je zařídit,“ řekla. „Musíme být připraveni ustoupit a skutečně analyzovat, co jsme mohli dělat a proč bychom nemohli být efektivnější.“

Birx uvedla, že je stále znepokojena úrovní testování v zemi, ale ocenila novou administrativu pro modelování masek a jiného chování, které pomáhá v boji proti viru.

READ  Spojené státy a Japonsko oznamují společnou vojenskou spolupráci na lunární misi NASA

Trump, republikán, se maskám vyhýbal.

Z týmu Biden řekla: „Myslím, že zprávy byly velmi dobré a velmi konzistentní.“ „To je opravdu důležité, když žádáte lidi, aby změnili své chování.“

Kromě své role ve společnosti ActivePure se Birx také připojila k Institutu George W. Bushe jako Global Health Fellow a biofarmaceutické společnosti Innoviva jako člen představenstva.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *