Kontrola dvou homerů, nadhazování pozdě v Quebecu zajišťuje výhru

Kontrola dvou homerů, nadhazování pozdě v Quebecu zajišťuje výhru

9. června 2023 – Frontier League (FL) – tisková zpráva Washington Wild Things

QUEBEC CITY, Quebec, Kanada – Washington vstoupil do víkendové série proti obhájci titulu Frontier League v Quebecu, ale k vítězství 7:5 použil dva domácí od Andrewa Czecha a dobrý nadhoz. Páteční večer na zahájení série ve State Canuck.


Byli to Wild Things, kteří otevřeli skóre v Quebec City v úvodním zápase série. Ve druhém se Robert Chaika zdvojnásobil na levou stranu a levý hráč v poli Quebec zachytil míč, což umožnilo Wagnerovi LaGrangeovi, který měl ve hře dvě dvouhry a jednoho homera, zvýšit na 1:0. Vedení netrvalo dlouho, když se Quebec ujal vedení ve spodní části směny po tříkolovém homeru Justina Gideona.

The Wild Things se znovu probojovali na třetí místo, tentokrát po úderu Melvina Novoa RBI, který vyrovnal Nicka Cota z druhého místa poté, co zdvojnásobil. Washington získal zpět vedení ve čtvrtém prvním Cechově homeru, bombou na dvě střely mimo výsledkovou tabuli v pravém středu a zvýšil na 4-3. V horní části šestého, LaGrange homeed zvýšil vedení Wild Things na 5-3.

Hayden Shenfield odešel po pěti solidních směnách práce při svém druhém startu v Divokých věcech. Shenfield hodil pět směn tří trefených míčů a povolil pouze tři na Gideonův homer. Má čtyři fanoušky.

Quebec přivítal zpět Zacha Blankenshipa do hry sólovou střelou Kylea Grohla, aby zvýšil na 5-4 v šestém a poté, co dovolil trefu ze dvou aut, Blankenship vyvázl bez jakéhokoli poškození. Capitals dostali sólo homer v sedmém, aby uzavřeli frame, tentokrát od Marca-Antoina LeBrookse a vyrovnal zápas na 5-5. Přišel od Anthonyho Boyce, který povolil singl Rubenu Castrovi. Castro pak ukradl druhé místo a postoupil na třetí místo kvůli chybě při házení, čímž připravil čtyři a pět vítězů Quebecu s jedním ve třetím. Ale Boykes přiměl Jeremyho Proffera i Grohla, aby se z toho dostali.

READ  Česká republika rozšířila zákaz udělování víz pro Rusy a Bělorusy: Praha ráno

Cechův druhý dvoukolový homer přišel v osmém a Andrew Mitchell odtamtud zavřel dveře a zastavil všech šest, kterým čelil v osmé a deváté směně, aby získal svou první záchranu.

Washington se nyní snaží zajistit výhru v sérii severně od hranic zítra večer, když se série v sobotu v 19:05 přesune do středního zápasu. Robert Gonzalez bude debutovat ve Washingtonu a startovat za Wild Things.

• Diskutujte o tomto příběhu na nástěnce Frontier League…

Názory vyjádřené v této publikaci jsou názory organizace, která ji vydává, a nemusí nutně odrážet myšlenky nebo názory OurSports Central nebo jejích zaměstnanců.

EsoicNahlásit tento inzerát

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *