Kongresmani Cohen a Bacon představili návrh zákona o českých vízech E-1

Kongresmani Cohen a Bacon představili návrh zákona o českých vízech E-1

Zahrnuje občany České republiky

WASHINGTON – Kongresmani Steve Cohen (TN-9) a Dan Bacon (NE-2) dnes představili opatření, které umožní občanům České republiky získat víza typu E-1, pokud s nimi bude podobně zacházeno vládou České republiky.

Kongresman Cohen vydal následující prohlášení:

„Dvoustranný obchod mezi Spojenými státy a Českou republikou za poslední dvě desetiletí výrazně vzrostl. K posílení těchto obchodních vazeb by poskytnutí méně restriktivních vízových požadavků umožnilo malým a středním společnostem přístup na trhy jako mnoho jejich evropských protějšků. Méně omezení podle navrhovaných nových předpisů čelí také Američanům cestujícím do České republiky za obchodem. Tento návrh zákona otevře nové trhy pro americké a české zboží a prohloubí pevné vztahy našich zemí.

Kongresman Bacon vydal následující prohlášení:

„Nejenže má Nebraska nejvyšší koncentraci českých imigrantů v USA, Česká republika je blízkým spojencem NATO a ekonomickým spojencem a jejich armáda je mezinárodním partnerem Národní gardy Nebrasky. Musíme usnadnit obchod a cestování mezi našimi dvěma zeměmi.“ abychom snížili naši závislost na zahraniční technologii z Ruska a Číny.

Původní sponzoři českého vízového opatření E-1: Zástupci Lloyd Doggett (TX-37), Dan Goldman (NY-10), Joe Wilson (SC-02), Brian Fitzpatrick (PA-01), Lisa McClain (MI-09 ), Mark Veasey (TX-33), Mike Turner (OH-10), Seth Moulton (MA-06) a Dan Gilty (MI-08).

# # #

READ  Český klavírista, lektor workshopu hudební školy, aby prozkoumal improvizace na koncertě

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *