Kongres Yellen je „extrémně optimistický“, po schválení G20 projde účty potřebné k zavedení globálních minimálních daní اتفافية

Poté, co ministři financí z 20 největších ekonomik světa v sobotu ukončili své setkání v italských Benátkách souhlasem s podporou návrhu na zavedení minimální minimální daně ve výši nejméně 15%, ministryně financí Janet Yellenová uvedla, že je „velmi optimistická“, že by předal potřebné směnky. Provést transakci ve státech Bloomberg Zprávy.

Republikáni a někteří demokraté zůstávají vůči plánu skeptičtí a stále s ním chtějí bojovat, Newyorské časy Píše. Rep. Kevin Brady (R-Tex) například uvedl, že očekává, že pokud bude dohoda dokončena, přinese výhody „zahraničním podnikům a pracovníkům před americkými společnostmi“.

Zdá se však, že Yellen není znepokojen očekávanou opozicí. ona Řekl Mluvila s vůdci Demokratů o hlavních výborech Kongresu a očekává se, že změny globálních minimálních daní budou prosazeny prostřednictvím procesu usmíření, který nebude vyžadovat žádné hlasy GOP, pokud budou přítomni všichni demokraté. prkno.

Bez ohledu na to, zda je důvěra Yellen oprávněná, či nikoli, vyšší úředníci na schůzce G20 v Benátkách . řekl krát Schválení dohody ve Spojených státech je „zásadní pro její širší přijetí a nemělo by být považováno za samozřejmost.“ Přečtěte si více na Bloomberg A Newyorské časy.

READ  Towson rozčílí Bencice při jeho debutu v Dauhá

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *