Koncept Sonic Prime uniká, objeví se píseň Shatterverse od Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog odcestuje do zvláštních nových světů a bude bojovat proti kvartetu Robotniků nová animovaná série na netflixu, sonic prime, podle konceptu umění uniklo z nové show. Jak si všiml Sonic Fansight ocas kanál قناةUmělecká díla ze série předčasně opustila umělecké portfolio (nyní smazané) na Artstation.

Toto umění ukazuje přesvědčivou premisu v kontextu Pavoučí muž: Ve verši pavouka A Ratchet a Clank: Rift Apart: Je jasné, že Sonic bude cestovat do alternativních dimenzí, kde se setká s podivnými verzemi svých spoluhráčů, jako je Amy Rose (s kopím a nosí základní vybavení) a Tails (v alternativním vesmíru, kde nosí bundu). Setká se také s řadou Robotniků / Eggmanů, od batoleteho věku přes trýznivé dospívající až po starého muže Eva.

Víme, že Sonic bude prozkoumávat „divný nový multiverse“ od oficiálního oznámení show, ale … sonic primeNově uniklé koncepční umění nabízí jasnější pohled na to, co mohou fanoušci očekávat od toho, co producenti nazývají „shutterverse“.

Joe Kelly řekl: „Sonic vstoupí do vysokorychlostního dobrodružství prostřednictvím podivného a tajemného Shatterverze,“ sonic prime Show Director and Writer ve společnosti Man of Action Entertainment, za poslední měsíc Živý přenos Sonic Central. „Je na Sonicovi, aby zachránil vesmír a zažil chvíle sebepoznání a vykoupení.“

sonic prime Je naplánováno na Netflix někdy v roce 2022.

READ  Microsoft zveřejňuje prasklé a opravené video Surface Laptop SE

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *