Koncept Škoda Vision 7S: Nový český design klade rodinné hodnoty do popředí

► Nový koncepční vůz Škoda Vision 7S pro rok 2022
Příští Kodiaq představuje elektrický sedmimístný vůz
Zásadní přepracování designových hodnot značky Škoda

Na křídlech čeká hlavní koncepční vůz značky Škoda: Vision 7S, představující další designovou kapitolu české značky, která se snaží znovu objevit v elektrickém věku.

V dnešní době je PR strojek takové, že zatím vidíme pouze pohled na interiér Škody Vision 7S z ptačí perspektivy a jeho snímek za matným sklem. Ale víme, že tento koncept má vaši pozornost. Předznamenává další velkou věc v designu Škody a chystá se velká změna.

Nenápadná česká značka Volkswagen v posledních letech překonala veškeré uznání, od východoevropského rozpočtového specialisty po velkoobjemového konkurenta, od levné „n“ zábavy až po nejracionálnější volbu pro mainstreamové kupce posedlé hodnotou. Mohlo by to být trochu nevýrazné, o něco blíže mateřské lodi VW v procesu…

Přečtěte si naši recenzi Škody Enyaq EV

V posledních letech jsme viděli spoustu konceptů Škoda… co je na Vision 7S tak zvláštního?

Je pravda, že Češi milují koncept auta a jejich import může být těžké dekódovat. Věřte nám: je to jeden Tady je Důležité. Je to první fyzická manifestace firemní mantry „moderního solidního“ designu, která byla na výroční konferenci v březnu potlačena.

Úplné podrobnosti budou oznámeny později v létě, ale Škoda již potvrdila: „Nový designový jazyk je založen na tradičních hodnotách značky, jako je síla, funkčnost a spolehlivost. Nadcházející designový jazyk se vyznačuje prostornými, odolnými a udržitelnými materiály a aerodynamickým, efektivním tvarem.

Co dalšího víme o Škodě Vision 7S?

Název napovídá, že se jedná o ukázku sedmimístného produktu. CAR chápe, že příští Kodiaq bude přechodem VW Group na platformu elektromobilů v polovině dekády.

READ  bne IntelliNews - Uzavření německo-české hranice zasáhlo německé společnosti

Poutavý záběr interiéru nad hlavou odhaluje rozkvět rodiny – umístění integrované dětské sedačky do srdce kabiny, takže novorozenci jsou soustředěni tak, aby sdíleli pozornost rodiny a získali maximální ochranu proti nárazu. Škoda trvá na tom, že jde o sedmimístný vůz, takže pokud se tato funkce dostane do výroby, předpokládáme, že rodiny se staršími dětmi by se místo toho mohly rozhodnout pro třímístnou střední lavici.

Novým designovým jazykem je minimalistický, přehledný interiér se standardními materiály a symetrickým zavinovacím designem – lepší sdílení přístupu k informacím na dotykové obrazovce (a snížení nákladů na přechod na levostranné řízení RHD, pravděpodobně…) .

Šéf designu Oliver Stefani řekl: „Nový designový jazyk je minimální, funkční a autentický. V budoucnu se budeme i nadále zaměřovat na tradiční přednosti značky Škoda – velkorysý prostor, snadné ovládání a vysokou úroveň funkčnosti. S naším novým designovým jazykem děláme další krok a klademe ještě větší důraz na zákaznickou zkušenost.

Interiér vozu Škoda Vision 7S je vybaven dětskou sedačkou

„Velkou kreativitu našich designérů a inženýrů dokazují jednoduché a chytré prvky, jako jsou pohyblivé prvky interiéru a nově vyvinutá integrovaná dětská sedačka. Záměrně minimalistické linie rozšiřují jasný vnější design do interiéru.‘

Prostě brilantní detaily Škody: další kapitola

Česká automobilová značka si získala mnoho příznivců svými funkčními prvky: deštníky integrované do pláště dveří a škrabky na led v dvířkách palivové nádrže. Nové nápady, které budou představeny v příští generaci elektromobilů:

  • Druhá a třetí řada mají integrované držáky smartphonů
  • Odnímatelné batohy zabudované do opěradel sedadel
  • Vnitřní osvětlení pro zobrazení stavu nabití baterie
  • Haptické ovládání zabudované ve volantu

Poslední konstrukční odchylkou od sériového modelu Škoda Vision 7S je jeho konfigurovatelné uspořádání: jízdní režim využívá konvenční polohování sedadla a dotykovou obrazovku orientovanou na výšku. , zasune palubní desku a otočí ji širokoúhlou obrazovkou tak, aby se na středovém displeji zobrazovaly filmy a zábava v orientaci na šířku.

READ  Dáma dává přednost nákupu místních potravin v supermarketech, zjistila studie

Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o Škodě Vision 7S, která má být plně představena letos v létě.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.