Komentáře Super Smash Bros Ultimate Insider o úniku postavy z DLC

je tu nový Hra Super Smash Bros Ultimátni Únik DLC obíhá a fanoušci Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite jsou nadšeni jeho dopady. Zdá se však, že fanoušci Nintenda získávají naděje na nic, a podle předního odborníka a leakera na Nintendo není nic, co by uniklo, což se obvykle stává Hra Super Smash Bros Ultimátni Netěsnosti.

Stručně řečeno, nedávný únik se objevil jako „důkaz“ jako další Hra Super Smash Bros Ultimátni Postava DLC, která bude podle Nintenda také konečnou postavou DLC, bude fialová. A samozřejmě to okamžitě dělá Hra Super Smash Bros Ultimátni Fanoušci přemýšlejí o Waluigim, jedné z nejžádanějších postav DLC, i když některé z těchto požadavků jsou spíše meme než skutečné.

Na Twitteru však Samus Hunter, zmíněný zasvěcenec a únik, odmítl únik jako nepravdivý.

V době vydání Nintendo neřešilo počáteční únik ani pokračování Samus Hunter. Neočekáváme, že se to z různých důvodů změní, ale pokud ano, pokud Nintendo poskytne nějaký druh zpětné vazby, příběh podle toho aktualizujeme.

Hra Super Smash Bros Ultimátni K dispozici prostřednictvím Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite. Chcete-li získat více informací o nejprodávanějším a kriticky uznávaném platformovém bojovníkovi, klikněte na Tady Nebo se můžete podívat na příslušné odkazy přímo níže:

Jako vždy se můžete svými komentáři zasáhnout do sekce komentářů nebo mě případně zaslat na Twitter MustafaHosny Ach bože, Amen Dejte mi tam prosím vědět. Pro ty, kteří chtějí vidět přidáno Hra Super Smash Bros Ultimátni Jako ultimátní DLC postava?

READ  Paper Mario: The Thousand-Year Door – sleva 10 GBP ve Spojeném království, bonus za předobjednávku Paper Airplane

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *