Kolín vyhrál zápas Conference League, který byl kvůli mlze o den zpožděn | Sportovní

Kolín vyhrál zápas Conference League, který byl kvůli mlze o den zpožděn |  Sportovní

Ukerske Hradeto, Česká republika (AP) – Po jednodenním zpoždění kvůli husté mlze porazil Kolín v pátek v Evropské konferenční lize Slovensko 1:0.

Začátek utkání naplánovaný na čtvrtek večer na stadionu českého týmu Slovácka byl dvakrát odložen v naději na rozprášení mlhy. Když se večer konečně začalo, rozhodčí Giorgi Krushvili zápas po šesti minutách kvůli špatné viditelnosti opustil.

Hra pokračovala v pátek brzy odpoledne za jasnějších podmínek vhazováním a hodiny byly nastaveny na 7 minut a 1 sekundu.

Jediný gól z pokutového kopu vstřelil v 82. minutě po faulu záložníka Michela Coheta Ondřej Duda.

Florian Caines, další hráč Colony, penaltu zachránil dříve.

Závěrečný hvizd zazněl asi 20 hodin po plánovaném začátku zápasu. Kolín je třetí ve skupině D, jeden bod za vedoucími Nice a Partizanem Bělehrad, a příští týden se kvalifikuje výhrou nad Nice. Prohra ukončila šance Slovácka na kvalifikaci.

Oba kluby mají v neděli na programu ligové zápasy. Trenér Kolína nad Rýnem Stephen Baumgart řekl, že jeho tým se pokusil přeložit zápas proti Hoffenheimu poté, co se mlha opozdila, ale „nakonec nenašlo žádné dobré řešení“.

Copyright 2022 The Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

READ  Česká republika vyhrála double a porazila Spojené státy 2:1 | Sportovní