Kokomo Muras, teenagerská senzace z Japonska, získala v České republice titul Wonderful Crystal Globe.

Dospívající senzace Kokomo Muras vyhrála v sobotu ve Spindlerevově mlýně titul Světového poháru v nejlepším parku and Pipe Snowboard.

Japonská hvězda, pouhých 17 let, podlehla Kanaďance Jasmine Birdové ve finále žen a připsala si třetí vítězství v sezóně a navýšila svůj náskok na vrcholu na 122 bodů.

22letý Bird je Murrayovým nejbližším soupeřem v celkovém pořadí, ale před odjezdem na závěrečný podnik sezóny ve Švýcarsku příští týden zůstal hodně nedočkavý.

Snowboard

Rakousko získalo 2 zlaté medaile v týmové soutěži smíšených paralaxových slalomů na Piancavallo

13.03.2022 v 16:34

Muras, který minulý měsíc vyhrál bronz na olympijském Big Air v Pekingu, je nyní 86 bodů za svým severoamerickým rivalem v podobném příběhu na Světovém poháru ve stylu slop.

Švýcarská hvězda Ariane Burri (21) skončila poslední na pódiu v sobotu na Czech Show – jediném podniku v kalendáři Světového poháru v zemi.

V mužské divizi se do čela tabulky Světového poháru Slope Style dostalo australské eso Diorn Collins podobně přesvědčivým vítězstvím nad Švédem Williamem Madisonem.

22letý hráč porazil Collinse, Madison a třetího nasazeného Lukea Winkelmana a vyšplhal se na vrchol etapy, posunul se o 19 bodů jasně na úrovních svahů a dotáhl se na třetí místo v celkové tabulce parků a potrubí.

22letý Němec Leon Vaughansberger je Collinsovou nejbližší výzvou v soutěži slopestylu a celkově má ​​japonská hvězda Ayumu Hirano náskok 26 bodů před Collinsem.

Mužské a ženské oddělení příští víkend přistane v Sylvablaně, kde se Muras bude snažit přidat ke svému celkovému titulu korunu ve svahovém stylu a Collins, Vaughansberger a Hirano budou bojovat o hrdost, když dosáhnou sezóny Světového poháru ve Švýcarsku.

Peking 2022

Katie Ormerodová slibuje, že se zotaví ze zklamání z Pekingu na olympijských hrách 2026

04:35 dne 16.02.2022

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.