Klpac Orchestra zahajuje koncert „Czech Impressions“.

Orchestr klpac zahajuje svou sezónu 2023 vystoupeními s hudbou českých skladatelů Antona Dvořáka a Bedice Smetany.

Orchestr klpac zahajuje svou sezónu 2023 sérií vystoupení v Pentas 1, klpac od 12. do 14. května, kde zazní hudba českých skladatelů Antona Dvořáka a Bedice Smetany.

Dvořáka, známého tím, že českou hudbu uvádí na mapu světa, zastoupí dvě jeho nejpamátnější díla – Kolo ze Slovanských tanců op. 72 a Violoncellový koncert h moll. V posledně jmenovaném účinkuje sólový violoncellista Eric Yip a je jednou z nejoblíbenějších skladeb kostelního violoncella.

Pod vedením hudebního ředitele a rezidentního dirigenta Lee Kwoka Leunga,České dojmyVyzdvihne také otce české hudby Smetanu, orchestr předvede předehru a tři tance – Polka, Furiant a Skočná – ze světoznámé opery Prodaná nevěsta.

nastudování klpac orchestru "České dojmy" promenáda

Koncert přenese milovníky hudby do malebné venkovské krajiny Čech jednou ze Smetanových symfonických básní Vltava z Mavlastu. Hudba vás provede nádhernými loukami a lesy i venkovskými slavnostmi.“

Po koncertu „Czech Impressions“ zahraje orchestr klpac v druhé polovině roku 2023 reprízu „Magical Movie Moments 3“.

Koncertu se již dostalo pozornosti, Vishalini Gopal, mediální styčná osoba orchestru, uvedl: „Jsme rádi, že můžeme představit tento okouzlující koncert našemu publiku. Je to skvělá příležitost zažít krásu české vážné hudby a ztratit se ve snových melodiích.“ Dvořáka a Smetany.“

nastudování klpac orchestru "České dojmy" promenáda

Toto představení bude také znamenat návrat živé hudby do Pentas 1, klpac, který byl uzavřen z důvodu pandemie COVID-19. Orchestr klpac přijímá opatření k zajištění bezpečnosti účinkujících a diváků, včetně vyžadování dokladu o očkování nebo negativních testů na COVID-19 před vstupem.

Vstupenky na „České dojmy“ jsou již nyní k zakoupení prostřednictvím webu nebo pokladny klpacu. Kupte si vstupenky online přes cloudjoy.

Zahájení sezóny orchestru klpac celkově slibuje pro milovníky hudby strhující zážitek s krásou české vážné hudby v plné parádě.

READ  Oceněný český dokument zdůrazňuje rozsah online péče

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *