Klinika Boston Medical Center nabízí očkování COVID-19 nezpůsobilým obyvatelům

Několik Massachusetts, kteří nesplnili podmínky způsobilosti státu, dostalo v pondělí vakcíny COVID-19 na klinice v Dorchesteru a mladí muži šli na kliniku v Russell Hall poté, co příspěvky na sociálních médiích uvedly, že schůzky nejsou k dispozici lidem, kteří žijí a pracují v Dorchesteru , Roxbury a Mataban. Tento web je provozován na základě partnerství mezi Boston Medical Center a Codman Square Health Center. “Kvůli chybě v procesu předběžné registrace na klinice zahájila komunitní očkovací klinika provozovaná Boston Medical Center a místními partnery v Russell Hall očkování obyvatel ve věku od 18 let. Klinika očkování pro tuto věkovou skupinu ukončila,” a ukončili jsme očkování pro tuto věkovou skupinu, “uvedlo Boston Medical Center v prohlášení, že dodržování státních pokynů před úplným přijetím koncem tohoto měsíce. Široká veřejnost začne být očkována až 19. dubna. Když se v úterý otevřely dveře na klinice, některé z nadějných památek byly odvráceny. „Právě řekli, aby zavolali, aby si domluvili schůzku a domluvili si schůzku, takže si myslím, že bychom měli být v jednom,” řekl Tommy Law. Další návštěvy uváděly, že vakcínu dostali v úterý, a nebyli dotázáni na jejich způsobilost, kromě dokladu o adrese. Nová data se zveřejňují denně kolem 17:00. Večer se týdenní zprávy zveřejňují obvykle ve čtvrtek, také kolem 17:00

Několik obyvatel Massachusetts, kteří nesplnili požadavky státu na způsobilost, dostalo v pondělí na klinice v Dorchesteru své vakcíny COVID-19.

Mladí lidé šli na kliniku v Russell Auditorium poté, co příspěvky na sociálních médiích oznámily, že jsou k dispozici schůzky pro lidi, kteří žijí a pracují v Dorchesteru, Roxbury a Matabanu.

Tato stránka je provozována prostřednictvím partnerství mezi Boston Medical Center a Codman Square Health Center.

“Kvůli chybě v procesu předběžné registrace na klinice zahájila komunitní očkovací klinika provozovaná Boston Medical Center a místními partnery v Russell Hall očkování obyvatel ve věku od 18 let. Klinika očkování pro tuto věkovou skupinu ukončila,” a ukončili jsme očkování pro tuto věkovou skupinu, “uvedlo Boston Medical Center v prohlášení, že dodržování státních pokynů před úplným přijetím koncem tohoto měsíce.

READ  Curiosity rover najde vymazané skvrny skalního dříví a odhalí stopy

Široká veřejnost začne být očkována až 19. dubna.

Když se v úterý otevřely dveře kliniky, některé nadějné cesty byly odsunuty stranou.

„Právě řekli, že zavolali rezervaci a schůzku, takže si myslím, že bychom měli být v určitém okamžiku,“ řekl Tommy Law.

Další návštěvy uvedly, že vakcínu dostali v úterý, a nebyli dotázáni na jejich způsobilost, kromě dokladů o adrese.

Pokrok očkování v Massachusetts

Nová data se obvykle zveřejňují denně kolem 17:00 a týdenní zprávy se obvykle zveřejňují ve čtvrtek, také kolem 17:00.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *