Klimatičtí aktivisté ve Spojeném království drží ruce na obraze Vincenta van Gogha v londýnském muzeu

novéNyní můžete poslouchat články Fox News!

Dvojice britských klimatických aktivistů si přilepila ruce na pneumatiku A Obraz Vincenta van Gogha V londýnské galerii ve čtvrtek na protest proti vládní klimatické politice.

Dvojice – Louis McKechney a Emily Bruckelbank – jsou příznivci aktivistické skupiny „Just Stop Oil“, která se zapojuje do reklamních kousků, aby přitáhla pozornost veřejnosti k Klimatická změna.

Příznivci „Just Stop Oil“ se drží rámu obrazu Vincenta Van Gogha.
(stačí zastavit olej)

McKinney, 21, a Brocklebank, 24, se nalepili na Van Goghův obraz z roku 1889 „Peach Trees at Blossom, který visí v Courtauld Gallery v Somerset House v Londýně.

V prohlášení zveřejněném na Just Stop Oil McKechnie vyzval umělecký svět, aby byl aktivnější v boji proti změně klimatu.

EPA utrácí miliony z Bidenova účtu za změnu klimatu na programy pro změnu klimatu, jízdy v elektrických vozidlech a „dílny pro prořezávání“

„Ředitelé technických institucí by měli požadovat, aby vláda okamžitě zastavila všechny nové projekty v oblasti ropy a zemního plynu,“ řekl. „Jsme buď v odporu, nebo spolupachatelé.“

Courtauld Gallery uvedla, že zůstane uzavřena do konce čtvrtka a očekává se, že se v pátek znovu otevře pro veřejnost „jako obvykle“. Fox News požádala pořad o další komentáře.

výstřely Publikováno online By Just Stop Oil Ukazuje reakci policie na klimatické aktivisty.

„Uměleckému dílu se dostává takové ochrany a pozornosti státu. Zatímco lidé v Etiopii, Somálsku, Indii, Pákistánu, USA a Austrálii (abychom jmenovali alespoň některé), kteří trpí změnou klimatu, jsou nyní ignorováni a ponecháni pozadu,“ napsala skupina. . Co je důležitější?Tento obraz?Matka budoucnosti?!

KLIKNĚTE ZDE PRO FOX NEWS APP

Trik přišel po jiném klimatickém aktivistovi Hoďte kousek dortu Mona Lisa Leonarda da Vinciho v muzeu Louvre v Paříži koncem května.

READ  Izrael, Francie, Řecko a Kypr se setkají na vojenských námořních cvičeních

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *