Klíč tu zůstává, říká šéf Nintenda Shuntaro Furukawa

Foto: Nintendo Live

Jak dlouhý je životní cyklus konzole? Opravdu to závisí na systému, ale konvenční moudrost se zdá být kolem pěti let – i když samozřejmě existují výjimky, jako je původní Game Boy.

Projděte si přijatou moudrost a konvertuje By měl Vstupuje do let soumraku, když mu v únoru 2022 bude pět let – ale Nintendo znovu a znovu říká, že zařízení vidí v uprostřed své komerční existence.

Mluvení během posledního setkání otázek a odpovědí v Stručný přehled zásad řízení společnosti Nintendo, šéf Nintenda Shuntaro Furukawa Znovu zmínil, že přepínač momentálně nikde nefunguje:

Nyní je to pátý rok od uvedení Nintendo Switch a celkové prodeje hardwaru přesáhly 90 milionů kusů. Uvědomujeme si, že systém je uprostřed svého životního cyklu. Uvedení modelu Nintendo Switch – OLED také přispělo k pokračujícímu rozmachu prodejů a zákazníkům nyní nabízíme tři modely Nintendo Switch, které vyhovují jejich herním stylům a životnímu stylu, a také širokou škálu softwaru. Věříme, že tímto byl položen základ pro růst nad rámec toho, co jsme dříve považovali za životní cyklus tradičního hardwaru.

S dalšími dvěma variantami na trhu se rodina Switch rozšiřuje stejným způsobem, jakým Nintendo rozšířilo své řady DS a 3DS, a pokud se dá věřit fámám, může přidat „Pro“ model škálovat někdy v blízké budoucnosti. Tím se životnost konzole ještě prodlouží, takže 10letý životní cyklus není až tak divný.

Jedna věc je jasná. S Více než 90 milionů prodaných kusů Od roku 2017 a poptávka je stabilní, Nintendo nevidí pádný důvod, proč začít otevřeně mluvit o Následující hardwarová platforma.

READ  K přiblížení a oddálení lze pomocí jakékoli aplikace pro videokonference použít fotoaparát iPadu Pro

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.