Kerbal Space Program nedostane více zásadních aktualizací

Kerbalští astronauti stojí na měsíci a drží vlajku

obrázek: tým

Začátkem tohoto týdne, po deseti letech aktualizací a vývoje, tvůrci satelitní program kirbal Oficiálně oznámili, že studio zastavilo udržitelný vývoj hry. Studio se nyní zaměří na Program Kerbal Space 2.

originál satelitní program kirbal Byla vydána v roce 2011. Když byla poprvé vydána, byla to méně hra a spíše mimozemská vesmírná hrací sada. V KSP mohou hráči stavět a létat (a havarovat) vlastní raketová letadla pomocí realistické fyziky. Developer Squad zveřejnil na svém webu první veřejnou verzi hry. Během posledního desetiletí byla hra aktualizována Desítky a desítky a desítkykrát. Byl také přenesen na více platforem, včetně Steam a různých konzolí.

3. srpna Squad oznámil na Steamu žeaktualizace atest pro KSP byla venku. Tato nová aktualizace 1.12.2 opravila více než 90 chyb a nové funkce jako..ah .. „Funkce zámku pro otáčení dokovacího uzlu, které umožňuje robotovi projít ukotvenými uzly.“ Ať už to znamená cokoli, nyní je to ve hře.

Ale Squad také použil toto oznámení Steam, aby potvrdil, že se nebude aktivně vyvíjet KSP.

„I když v případě potřeby můžeme sem tam vydat malý patch,“ Publikovat Squad ve službě Steam„Touto opravou oficiálně ukončujeme aktualizaci 1.12 a také pokračující vývoj původní verze KSP, protože nyní řadíme k vývoji KSP2.

Většina komentářů pod příspěvkem je kladných, oslavuje dlouhý život původní hry a sdílí nadšení z nadcházejícího pokračování.

Kerbal Space 2 Oznámeno na Gamescomu v roce 2019. Je vydáván soukromou divizí a bude vyvíjen společnostmi Squad Games a Intercept. Očekává se, že bude spuštěn v roce 2022 po některých Podezřelé otřesy a zpoždění v zákulisí.

Do té doby si stále můžete zakoupit a hrát původní hru. Možná nedostanete více velkých aktualizací, ale je pravděpodobné, že jste se ještě nedostali na Měsíc. Necítej se špatně. Nikdy jsem nebyl na Měsíci KSP Pokud jde o. Možná teď mám šanci.

READ  Hráči z Nového světa hlásili 3 090 mrtvých a přehřátých GPU

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *