Kenny Dougall opustil tým Austrálie v hlavní kvalifikaci navzdory působivé formě Blackpoolu

Kenny Dougall opustil tým Austrálie v hlavní kvalifikaci navzdory působivé formě Blackpoolu

Kenny Dougal byl odstraněn z australského národního týmu za dvojitou hlavičku v kvalifikaci mistrovství světa.

Dougal byl v posledních týdnech ve skvělé formě se Seasiders, zvláště poté, co došlo k přepracování jeho partnerství s jamajským reprezentantem Kevinem Stewartem ve středu zálohy.

Forma týmu na začátku roku 2022 stoupla a Dougal zaznamenal zlepšení i v jeho osobním výkonu – čtyři asistence v posledních sedmi zápasech mluví za úroveň, kterou momentálně nastavuje.

První pozvánku do australského národního týmu dostal po svém double ve Wembley mandarinky ve finále League One Playoff, ale v předchozích dvou mezinárodních zápasech se ocitl mimo box.

Přečtěte si více: Hodnocení hráčů Blackpoolu jako Bowler a Stewart předčí působivý Sheffield United

Přestože jeho úroveň v poslední době neustále rostla na novou úroveň, nestačilo to na to, aby se dostal zpět.

Austrálie se střetne 24. a 29. března s Japonskem a Saúdskou Arábií, přičemž Austrálie obsadila třetí místo ve skupině, tři body za Japonskem a čtyři body za Saúdskou Arábií.

Hlavní trenér Graham Arnold se dostal pod rostoucí tlak a ten se ještě zvýší, pokud jeho tým ztratí místo na mistrovství světa v Kataru 2022.

Austrálie se kvalifikovala na mistrovství světa 2018, ale trenér, který je tam vedl, Ange Postecoglou, odstoupil po dvou týdnech předtím, než se turnaje ujal Bert van Marwijk.

Shane Lavery byl povolán do mezinárodních povinností, protože útočník se připojil k Severnímu Irsku ve dvou přípravných zápasech proti Lucembursku a Maďarsku.

Kevin Stewart je dalším hráčem, od kterého se očekává, že se připojí k jeho národnímu týmu v době, kdy se Jamajka připravuje na třístranný úder v kvalifikaci mistrovství světa proti El Salvadoru, Kanadě a Hondurasu – ačkoli jsou ve své skupině již sedmí s pouhými sedmi body.

READ  Česká centrální banka opět zvyšuje základní úrokovou sazbu

Stáhněte si aplikaci LancsLive zdarma na iPhone zde A Android zde.

Nenechte si ujít nic z klubu, který máte rádi! Pro všechny nejnovější aktualizace na Blackpool FCPřihlaste se k odběru denního obsahu Blackpool FC každé ráno přímo do vaší schránky zde.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *