Kelly, Sigka se dělí o vedení ve Firestone mezi nejlepšími hráči

Kelly, Sigka se dělí o vedení ve Firestone mezi nejlepšími hráči

Akron, Ohio (AFP) – Jerry Kelly se sobotním trefou 5 do 65 let podělil o vedení ve třetím kole s Alexem Secou na Bridgestone Seniors Championships.

Pětapadesátiletá Kelly, hlavní vítězka Charity Classic minulý měsíc v Iowě, měla šest birdie a duchařinu pro Čejkův zápas 9 pod 201 ve Firestone Country Club South.

„Č. 1, dostaň míč do fairwaye, abych mohl ovládat svá železa,“ řekl Kelly. „Nesnažím se dělat mnoho se svými železnými údery, jen se dobře koukat. A pak ta raketa byla dnes lepší.“

Čejka má na kontě čtyři z posledních pěti jamek za 67. Jednapadesátiletý Němec se po loňském vítězství v Territories Tradition a PGA Seniors žene za třetím velkým titulem.

„Je skvělé skončit silný,“ řekl Sigka. „Hrál jsem opravdu dobře celý den, ale byl to hrozný začátek, udělal jsem dva hloupé duchy. Měl tolik dobrých šancí, nedokázal zabrat velké kopy. Je frustrovaný.“

Obhájce titulu Steve Stryker (68) a Stephen Alker (69) dělili třetí místo s výsledkem 7 pod. Erniemu Elsovi (69) bylo 6 let.

„Zbývají jen dvě rány dozadu a hodně golfu,“ řekl Stryker. „Tady je osmnáct děr, můžeš rychle postavit půdu, takže to je něco, co musím zítra udělat.“

Stryker, napodobenina Mayů, vyrůstal na hraní proti Kelly v jejich rodném městě Madison ve Wisconsinu.

„Hraje tady opravdu dobře,“ řekl Stryker. „Je to jako hřiště, na kterém vyrůstal, jen o trochu delší je vše. Očekávám, že tady bude hrát opravdu dobře. A ano, zítra bude mít výzvu. Stojí za ním spousta kluků.“

Alker je v této sezóně trojnásobným vítězem a bodovým lídrem poháru Charlese Schwaba. Jednapadesátiletý Novozélanďan vyhrál na konci května v Michiganu PGA Championship a připsal si své první velké vítězství.

READ  Jutsi Run for Dune | Sportovní

Copyright © Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *