Když byl Neeraj Chopra v roce 2019 zraněn, takto ho zachránil pastýř

Zatímco JSW-Sports pomáhal Neerajově kampani, plán TOPS vlády Indie byl hybnou silou, která mu pomohla zajistit zlatou medaili v Tokiu.

Podle dokumentu zveřejněného indickým úřadem pro sport utratila vláda Neerajovi 4,85 miliardy rupií za jeho tréninky a soutěže v zahraničí 450 dní před olympijskými hrami v Tokiu. Na současné olympiádě soutěžil ve 26 soutěžích a absolvoval soustředění v zahraničí v Jižní Africe, Polsku, Turecku, Finsku, České republice a Švédsku.

Zatímco legenda o hodu oštěpem Uwe Hohn byla původně podepsána jako trenér Neeraj v říjnu 2017, Dr. Klaus Bartonitz ho nahradil koncem roku 2019 po Neerajově operaci lokte. Ti dva od té doby spolupracují, přičemž vládní dokument uvádí, že dosud za jeho plat utratili 1,22 miliardy rupií.

Druhý člen praporu Niraj je na výplatní listině JSW. Ishan Fan, jeho zdravotní lékař před Asijskými hrami a hrami Commonwealthu v roce 2018, byl velkou součástí Neerajovy rehabilitace po operaci lokte pro rok 2019 a také na olympiádě.

„Ano, je to náš zaměstnanec. Neeraj má jistý způsob, jakým se rád protahuje, a existuje určitý způsob, jak se z toho vzpamatovat, teď Ishan zná své tělo lépe než kdokoli jiný. Myslím, že Ishan hrál obrovskou roli při udržování Neerajova zranění bez “, Řekla Manisha Malhotra, vedoucí oddělení sportovní excelence a skautingu JSW Kvint.

READ  Anderson Ice Skating Rink se kvalifikuje na mistrovství světa v curlingu žen

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *