Kdo je seznamka Ibrahim Karma?

Kdo je seznamka Ibrahim Karma?

Rozruch kolem nejnovějšího modu BBC, Kolem světa za 80 dníByl postaven o Vánocích a nyní se blížíme k premiéře. Nová osmidílná série, která se vysílá na Boxing Day, se v roli Philease Fogga – knírek a tak – ale asi chcete dozvědět něco více o dvou hercích, kteří se k němu připojili, převezme milovaný britský herec a bývalý Docto Who David Tennant. epické dobrodružství. Začněme tedy Ibrahimem Kumou, který hraje komorníka, z něhož se stal blízký přítel. Kdo je Kuma a co lze vědět o jeho životě před kamerou i mimo ni?

Čtyřiatřicetiletá francouzská hvězda se narodila a vyrostla v Paříži a od dětství podniká. Svou kariéru začal hraním francouzsky mluvících rolí – filmu Potřebujeme dovolenou (2002) a seriál pod sluncem – Máme štěstí, že se jeho kariéra stala mezinárodní.

Kuma se ve své tvorbě nebál řešit vážná témata. V roce 2021 hrál v Tak daleko, jak můžu choditModerní převyprávění středověkého eposu. Kuma hrál Samita, Ghana, který hledá svou manželku po jejich odloučení podél přistěhovalecké cesty. Film prý vyvolává otázky o identitě, tradici, rase a lásce a vyhrál to ne jeden, ale Pět Ceny na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech V České republice včetně nejlepšího herce za film Koma.

Jak již bylo zmíněno, o letošních Vánocích uvidíme Coma ve zcela jiné roli, bude pracovat po boku Tennanta na velmi očekávané adaptaci klasiky Julese Verna. Hraje Passepartouta, asistenta Philease Fogga, který se vydává na dobrodružství po celém světě s novinářkou Abigail Fix (Leonie Benesch).

Valerie Hash/Af/Getty Images

Takže, co Kumův život mimo obrazovku? Má někoho speciálního, kdo ho podporuje třeba z postranních řad?

Zdá se, že se svým nabitým pracovním programem nemá Kuma ve svém životě čas na hlavní dámu. Z omezených informací se zdá, že pařížský herec je momentálně svobodný. navzdory Ušetřete více než 2000 sledujících na Instagramu Aktualizováno, o svém soukromém životě toho moc nesdílí, ani to nezveřejnil, pokud v tuto chvíli s někým skutečně chodí.

READ  Mladý žhavý dirigent QC, který povede studentské a popové koncerty 'Frozen'

Zatímco o jeho soukromém životě můžeme jen hádat, mluví se o přitažlivosti mezi Kumovou postavou na obrazovce Kolem světa za 80 dnía Passepartout a mladá novinářka Abigail Fix. Mluvit s Radio TimesKuma vtipkoval, že pár se k sobě přitahuje. Řekl: „Nějaký druh je.“ [attraction] Ve vzduchu, v průběhu celé série. Ale kde je přitažlivost, tam je i boj, protože, víte, oni se milují, ale nerozumí si.“ Takže nezbývá než počkat, jak k té přitažlivosti dojde.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *