Kdo je přihlášeným Českou republikou na Eurovizi 2022? Seznamte se s námi, Domi

Od chvíle, kdy byl italský rocker Mansquin v roce 2021 korunován šampionem Eurovize, všichni byli zvědaví, kdo vyhraje příště.

A nikdo to zřejmě nechce víc než Česká republika. Země, která se poprvé objevila v soutěži v roce 2007, si titul teprve nárokuje a do Velkého finále se dostala pouze třikrát.

To by se ale mohlo změnit, až začne sobota 14. května 2022 a my se vydáme přímo do italského Turína, abychom se podívali, co pro nás letošní skupina Eurovize chystá.

Zde je vše, co potřebujete vědět o vstupu České republiky na Eurovizi 2022 v naději, že změní osud své země.

Kdo bude reprezentovat Českou republiku na Eurovizi 2022?

My jsme Domi Instagram

Podstatné jméno: We Are Domi, kterou tvoří zpěvačka Dominika Haskova, Kasper Hatlestad na kytaru a Benjamin Rikstad na klávesy

Věk: 26

Instagram: @we.are.domi

Cvrlikání: @tweet

We Are Domi je trio, které pověsí vlajku České republiky na Eurovizi 2022. Kapelu ale založili během studií na Leeds College of Music ve Velké Británii v roce 2016.

Zpěvačka Dominica, která je Češka, se v roce 2015 na halloweenské párty setkala s norskými hudebníky Kasperem a Benjaminem a požádala je o hudební podporu pro její koncert.

Později spojili síly s dalšími hudebníky a začali vydávat hudbu. Když však pandemie COVID-19 zasáhla, Dominica, Kasper a Benjamin se rozhodli přestěhovat zpět do domovské země Domici, České republice a pokračovat v hudbě jako trio.

Dominika má také rodinné vazby s další známou tváří v České republice, jejím otcem je profesionální hokejový brankář Dominik Hašek. V patnácti letech se zúčastnila první sezóny televizní talentové show Česko Slovensko má talent.

Jak se jmenuje píseň Česká republika v Eurovizi 2022?

We Are Domi zahraje divákům Eurovize svou píseň „Lights Off“.

READ  Kuomintang požaduje škrty v rozpočtu amerických a českých misí

Trio skladbu napsalo během účasti na českém skladatelském kempu společně s norským producentem Einarem Eriksenem Kvaloyem a anglickým skladatelem Abi F. Jonesem.

Vypráví příběh o rozpadu vztahu, ale díky svým uměleckým beatům a optimistické povaze to není všechno jen zmar a ponuré.

kde Česká republika Zúčastněte se Eurovision Song Contest 2021?

Český Bene Cristo z roku 2021 se bohužel nedostal do Velkého finále. Místo toho skončila země v semifinále na 15. místě s pouhými 23 body.

Z devíti kvalifikací do finále se Česká republika dostala do finále pouze třikrát.

Nejvyšší skóre, které dosáhli, bylo šesté v roce 2018.

Kdy je Eurovize 2022?

Sobota 14. května 2022 je největší nocí evropského hudebního kalendáře.

Zatímco se 40 zemí střetne před zraky světových diváků, vystoupíte na pódium v ​​italské PalaOlimpico Areně v Turíně.

V předvečer Velkého finále – které bude opět vysíláno na BBC One – mohou fanoušci Eurovize sledovat i druhé semifinále ve čtvrtek 12. května.

Které země se účastní Eurovize 2022?

Níže jsou uvedeny další země soutěžící v Eurovision Song Contest 2022 – kliknutím na každou z nich se dozvíte více.

semifinále 2

Eurovision Song Contest 2022 bude vysílána BBC od úterý 10. května do soboty 14. května – Poslouchejte všechny letošní skladby Eurovize na TIDALzatímco celé album skladeb je K dispozici na CD A vinyl právě teď.

Můžete se také podívat na úplný seznam vítězové Eurovize A Kolikrát Spojené království vyhrálo Eurovizi? tady. Pokud hledáte něco, na co se dnes večer podívat, podívejte se TV průvodce.

Nejnovější vydání Radio Times je nyní v prodeji – přihlásit se nyní A získejte dalších 12 čísel za pouhou 1 £. Nalaďte si další největší televizní hvězdy podcast Radio Times S Jane Garvey.

READ  Šarády uzavírají hlavní nabídky „I myši patří do nebe“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.