Kde získat nejlepší autentické grily v Iowě [PHOTOS]

Kde získat nejlepší autentické grily v Iowě [PHOTOS]

Pokud jde o grilování, v Iowě je alespoň jedno místo, které to dělá správně! Podle nového výpisu ze stránek Jezte tohle, ne tohleA Smokey DIY BBQ Des Moines má nejlepší autentické grilování ve státě!

Pokud vám název Smokey D zní povědomě, může to být proto, že jste restauraci viděli na Food Network Diners, drive-in, a ponory. Objevila se ve třech různých epizodách, včetně Čerstvé ryby a funky kuře“ dynamitové sladkosti“ A Triple D Nation: Flavortown Favorites. „ Položky menu, které epizody zmiňují, jsou Uzené vepřové Philly s česnekovým au Jus, Jablečné knedlíky a Uzená kuřecí křidélka.

Smokey D’s se poprvé otevřel v roce 2006 díky Darrenovi a Sherry Warth. Hlavní umístění je na 5055 NW 2nd Avenue v Des Moines, ale existuje také umístění na Skywalk na 601 Locust Street, stejně jako food truck. Podle úředníka webová stránkaRestaurace vyhrála více než 90 mistrovství v BBQ a více než 1 000 místních, regionálních a národních ocenění!

Kromě jablečných koláčů a uzených kuřecích křidélek jsou v nabídce další položky jako BBQ nachos, uzená klobása, vepřová panenka Jalapeno, grilovaná žebra, broskvové koláče a smažené steaky. Nyní mají dokonce BBQ burrito a pečené brambory!

Začátkem tohoto léta byl Des Moines jmenován jedním z nich Top 20 měst pro grilování Po celé zemi s tím Smokey D určitě má něco společného. Až budu příště v Des Moines, vím, kde se zastavit!

Zde na Corridoru jsou některé z nejlépe hodnocených grilovacích restaurací vyjící Ona je Smoke’n BBQ Pitts, QDogs BBQ, County Line BBQ, Jimmy Jack’s Rib Shack a Mosley’s BBQ and Provisions. Kde je vaše oblíbené grilovací místo? Dejte nám vědět v komentářích!

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (není dost písmen!), ale zde je abeceda Iowa ABC:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *