Kde se na amazonu natáčelo kolo času?

Kde se na amazonu natáčelo kolo času?

amazonský citát z vysoce fantasy eposu roberta Jordana, kolo času Vysílat se začalo tento víkend, a přestože seriál představuje řadu skvělých hereckých talentů, mnozí komentují půvab skvělých míst natáčení. Kde jsou tedy místa, která oživují tuto ságu o meči a čarodějnictví?

Producenti Amazonu si určitě vypůjčili jednu nebo dvě stránky od populárních skautů HBO Game of Thrones, kteří se rozhodli natáčet převážně ve východní Evropě. velmi rád trůnyWesteros, práce kolo z čas Točí se kolem zcela fiktivního světa kola. Výrobci využili místa v České republice, Slovinsku a Chorvatsku.

Pro vybudování fiktivního města Two Rivers si producenti zřídili obchod v lomu za Prahou v České republice. Tým také vybudoval zcela nové studio, nazvané příhodně Jordan Studios, pro natáčení interiérů. Další scény se natáčely v ruinách Dolského mlýna.

Pro natáčení scén odehrávajících se v horských oblastech World of the Wheel si producenti vybrali město Bovec ve Slovinsku pro jeho úchvatné horské scenérie. Vesnice Soca je také prominentní.

A konečně, Dubrovník v Chorvatsku, který už fanoušci Game of Thrones znají jako dějiště Kings Landing, se používá k obnovení estetiky staršího, lidnatějšího města.

Fanoušci série se mohou těšit na další místa a také na každého z kandidátů na znovuzrození draka, kteří budou procházet vlastními regiony světa. Kromě současného východoevropského prostředí se již pracuje na Kanárských ostrovech a v Itálii.

READ  Jim Miller spojuje tečky v oblastech Newbo a Czech Village

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *