Katie Vincent získává stříbro Světového poháru v kanoistice ve sprintu v České republice

Katie Vincent získává stříbro Světového poháru v kanoistice ve sprintu v České republice
Katie Vincent (CBC Sports / YouTube, Wikimedia Commons)

Katie Vincent z Mississauga, Ontario, Kanada, získala v neděli stříbro na kanadském olympijském bronzu ve Světovém poháru kanoistiky C1-200 m v Race v České republice. Pro Vincenta, který na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021 vybojoval bronzovou medaili v kanoistice žen C2-500 metrů, to byla 20. medaile z mistrovství světa v jeho slavné kanoistické kariéře.

Vincent dosáhl cíle za 45,19 sekund. Dosáhla čtvrtého místa za 45,52 sekundy a porazila Marii Corberaovou ze Španělska za 0,33 sekundy. Kubánec Yarislides Dubois získal zlatou medaili za 45,08 sekundy. Zajímavé je, že Vincent získal stříbrnou medaili po boku Wenjun Lin z Číny.

Toto je Vincentův první Světový pohár v sezóně. Světový pohár v kanoistice jsou letos jen dvě. Další a finále se bude konat 26. až 29. května v Bosnu v Polsku.

Mistrovství světa ve sprintové kanoistice 2022 se letos bude konat v Kanadě. Budou v Dortmouthu v Novém Skotsku 3.–7. srpna 2022. Když už mluvíme o mistrovství světa, Vincent získal zlatou medaili v C1-200 m loni v dánské Kodani. Stříbrná medaile v závodě dodá Vincentovi sebevědomí Olympijské hry 2024 v Paříži.

READ  Amirova návštěva České republiky posílí bilaterální vztahy v různých oblastech

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *