Kate a Krista z Nintendo Minute se loučí v ‚The Final Episode‘

Aktualizovat [Sat 15th Jan, 2022 00:45 GMT]: V aktualizaci prostřednictvím sociálních médií Krysta oznámila, že se rozhodla přejít od Nintenda. Zde je její úplné vyjádření:

„Po více než 14 letech jsem se rozhodl skončit s Nintendo. Být schopen pracovat ve své vysněné práci tak dlouho a být součástí některých z nejpamátnějších herních okamžiků byla opravdu neuvěřitelná věc. Ale nejlepší na tom bylo všechno. lidí, se kterými jsem měl tu čest pracovat. S nimi.

„Inspirují mě každý den a jsem vděčný, že je mohu nazývat přáteli na celý život. Jsem opravdu nadšený z toho, co přinese budoucnost, a doufám, že na této bláznivé cestě všichni zůstanete se mnou. Všechny vás miluji.“

Prezident Nintendo of America Doug Bowser také poděkoval Kristě za její příspěvky do společnosti v průběhu let:

Stejně tak Kate:


originální příběh [Sat 18th Dec, 2021 04:05 GMT]: Pokud se přihlásíte k odběru Oficiální kanál Nintendo YouTubePravděpodobně jste viděli alespoň jednu epizodu „Nintendo Minute“, kterou moderovali Kit a Krysta. Každý týden mluví o nejnovějším dění ve světě Nintenda a samozřejmě hrají nějaké hry.

Bohužel to vypadá, že právě odvysílali poslední díl. Show začala v roce 2013 a po 8 letech a více než 400 epizodách se ji Nintendo rozhodlo ukončit. „The Final Episode“ je emocionálním zamyšlením nad cestou Kita a Krysty „Nintendo Minute“ v průběhu let.

Přestože show nyní skončila, podle Twitterových profilů Kita a Krysty oba stále pracují pro Nintendo of America. Pokud uslyšíme něco dalšího, zajistíme aktualizaci.

Jménem Nintendo Life děkuji Kitovi a Krystě za jejich příspěvky do komunity Nintendo. Jak tuto novinku vnímáte vy sám? Řekněte nám to v komentářích níže.

READ  Gmail získává nové ikony stavového řádku pro Google Chat a Spaces

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.