Kanadské vízum pro Švýcarsko, Švédsko, Norsko a české země

Kanadské vízum pro Švýcarsko, Švédsko, Norsko a české země

Kanadské vízum pro švýcarské občany

Švýcarští občané musí při cestě do Kanady požádat o elektronickou cestovní autorizaci (eTA). Autorizace je rychlá a snadná a je doručena bezpečně a elektronicky na e-mailovou adresu žadatele. 57 různých zemí, včetně Švýcarska, je osvobozeno od žádosti o krátkodobá víza do Kanady. Švýcarští občané musí požádat o kanadské vízum eTA pro vstup do Kanady za turistickými, obchodními, tranzitními nebo lékařskými účely na dobu až 90 dnů. Kanadští úředníci jej zavedli v roce 2015, aby prověřili zahraniční návštěvníky země a urychlili proces podávání žádostí. O eTA můžete požádat online odkudkoli na světě pomocí stolního počítače, tabletu nebo mobilního zařízení. Pokud však přilétáte letecky, musíte před odletem požádat o kanadský ETA.

Jaké jsou požadavky na ETA v Kanadě?

 • Cestovní pasVšichni žadatelé, kteří chtějí získat Kanadský ETA, musí být držiteli pasu. Před podáním žádosti si však zkontrolujte datum vypršení platnosti vašeho pasu, protože musí být platný alespoň 6 měsíců od data příjezdu do Kanady.
 • E-mailová adresa – Když je kanadský ETA elektronicky připojen k vašemu pasu, obdržíte kopii autorizace e-mailem ve formátu PDF. Nepotřebujete mít fyzickou kopii, ale v případě potřeby si ji můžete vytisknout.
 • Platební metody – Můžete použít kreditní nebo debetní kartu a PayPal je platná platební metoda.

Kanadské vízum pro norské občany

Všichni norští cestovatelé potřebují před legálním vstupem do země kanadské vízum. Norové, kteří plánují zůstat v Kanadě až 180 dní, mohou získat bezvízový styk prostřednictvím jednoduchého online formuláře žádosti eTA. Norští občané cestující do Kanady musí před vstupem do země získat cestovní povolení. Od té doby, co kanadská vláda v roce 2016 zavedla systém elektronické cestovní autorizace (eTA), se proces výrazně zjednodušil. Norští občané musí požádat o krátkodobé (méně než 90 dní) všeobecné turistické, obchodní, tranzitní nebo kanadské vízum eTA. Pro lékařské účely. Schválené Norsko eTA je vícevstupové cestovní povolení, které vám umožňuje zůstat v Kanadě celkem 6 měsíců s každým vstupem. Jakmile je kanadské elektronické povolení vydáno, je automaticky spojeno s cestovním pasem. Kanadský eTA je platný po dobu pěti let nebo do vypršení platnosti souvisejícího pasu, podle toho, co nastane dříve. Nyní je možné získat kanadské zproštění eVisa z Norska výhradně prostřednictvím jednoduché online aplikace eTA, čímž odpadá nutnost žádat o cestovní povolení osobně na kanadském velvyslanectví nebo konzulátu.

READ  NHL oslaví Den hokeje v Čečensku 9. března

Jaké dokumenty jsou nutné k podání žádosti?

 • Pas – Všichni žadatelé, kteří chtějí získat Kanadský ETA, musí být držiteli pasu. Před podáním žádosti si však zkontrolujte datum vypršení platnosti vašeho cestovního pasu, protože musí zůstat platný po dobu nejméně dalších 6 měsíců od data příjezdu do Kanady.
 • E-mailová adresa – Když je k vašemu pasu elektronicky připojeno kanadské ETA, obdržíte kopii autorizace e-mailem ve formátu PDF. Nepotřebujete mít fyzickou kopii, ale v případě potřeby si ji můžete vytisknout.
 • Platební metody – K úhradě poplatku eTA můžete použít kreditní/debetní kartu nebo účet PayPal.

Kanadské vízum pro české občany

Rozsah přírodních krás Kanady, od hor a ledovců po jezera a odlehlé lesy, nemá na světě téměř obdoby. Ale přitažlivost Kanady není jen o přírodě. Kanada má čistá, bezpečná, přátelská a multikulturní města. Občané České republiky cestující do Kanady mají nárok na vstup do země s kanadskou eTA (Electronic Travel Authorization). Kanadská vláda zavedla toto online zrušení vízové ​​povinnosti pro vybrané země v roce 2015. Čeští občané jsou zahrnuti mezi občany osvobozené od vízové ​​povinnosti pro cesty do Kanady na cestě do jiné destinace za účelem turistiky, podnikání nebo jednoduchého tranzitu. Čeští občané musí žádat o kanadské vízum eTA pro návštěvy do 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, tranzitu nebo zdravotních důvodů. Kanadská eTA je platná online cestovní autorizace. Platí 5 let a umožňuje českým občanům pobyt maximálně 6 měsíců při každé návštěvě. Toto povolení ke vstupu je k dispozici prostřednictvím online formuláře žádosti, který lze vyplnit během několika minut.

Kanadská vízová povinnost pro české občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o Kanadské eTA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za Kanadu eTA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem Canada eTA do jejich e-mailové schránky.
READ  Brno slaví Den Evropy a 20 let členství ČR v EU Akademický orchestr Janáška - Brněnský deník

Kanadské vízum pro občany Švédska

Držitelé švédských pasů musí pro vstup do Kanady získat schválenou vízovou povinnost nebo eTA. Proces získání cestovního povolení ze Švédska do Kanady se v poslední době výrazně zjednodušil zavedením kanadského eTA. eTA je zkratka pro Electronic Travel Authorization. V roce 2016 zavedla kanadská vláda online systém, který má zjednodušit proces žádosti o zrušení kanadského turistického víza a eliminovat potřebu oprávněných občanů navštívit kanadské velvyslanectví nebo konzulát. Mezi způsobilé státní příslušníky patří občané Švédska Schválená kanadská výjimka eTA je vícevstupová cestovní autorizace, která vám umožňuje zůstat v Kanadě až 180 dní na každý vstup. Platí celkem 5 let od data schválení, což znamená, že o eTA nemusíte žádat před každou návštěvou. Vyplnění kanadské žádosti eTA pro švédské občany trvá jen asi 30 minut.

Kanada požadavky ETA ze Švédska

 • Cestovní pas – Abyste mohli požádat o ETA v Kanadě, musíte vědět, že váš pas je platný minimálně 6 měsíců od data vašeho příjezdu do Kanady.
 • E-mail – ETA obdržíte e-mailem ve formátu PDF. K tomu je důležité uvést platnou e-mailovou adresu.
 • Platební metody – Je velmi důležité, abyste měli kreditní/debetní kartu, protože to jsou jediné online způsoby, jak zaplatit za vaši žádost.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: Kanadský důstojník
Kontaktní osoba: Robert Haas Rustam
E-mailem: Poslat email
Telefon: +44 20 7379 4334
Adresa:The Strand, Londýn WC2B 4LA
Země: Spojené království
Webová stránka: www.canada-visa-online.org/cy/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *