Kanada křižuje Slovensko v soutěži Junior World Expo mužů

S juniorským mistrovstvím světa na obzoru Kanada i nadále zapůsobila ve hře před turnajem středeční výhrou 6:1 nad Slovenskem v Avenir Center v Monctonu.

Za Kanadu skórovali Joshua Roy s jedním gólem a jednou asistencí a Colton Dash, Brandt Clark, Zach Dean, Brennan Osman a Dylan Guinter.

Conor Bedard a Shane Wright měli každý asistenci a Benjamin Goudreau zastavil 16 střel.

Samuel Hunzik zblokoval Goudreauův pokus o vyřazení jediným gólem Slovenska v čase 2:24 třetí třetiny. A Patrick Andrejsek předvedl 41 zákroků.

Kanada šla přesilovou hru 2 na 6 a Slovensko 0 na 5. Kanaďané přehráli své soupeře 47:17, včetně dvoubrankového vedení ve druhé třetině 23:1.

Kanada v pondělí vyhrála nad Švýcarskem 6:0. Kanada v pátek završila svůj exhibiční program proti Finsku a připravila se na svou první světovou juniorskou soutěž 26. prosince proti České republice v Halifaxu.

hodinky | Kanada porazila Slovensko v předzápase mistrovství světa juniorů:

Kanadský tým Světové juniorky neprojevuje žádné slitování, když porazil Slovensko

Josh Roy skóroval a asistoval, když Kanada ve středu na mistrovství světa juniorů porazila Slovensko 6:1.