Kamloops Symphony odhaluje sezónu 2022-2023

Kamloops Symphony odhaluje sezónu 2022-2023

Ve 46. sezóně KSO se představí drag kytarista Thorgy Thor, místní hip-hopový umělec KASP a řada dalších místních talentů.

Kamloops Symphony odhalil svou nadcházející celou sezónu – něco, co nemohl udělat dva roky uprostřed pandemie.

46. ​​sezonu KSO zahájí festival Nový svět, vícedenní festival, na kterém se představí díla českého skladatele Antonína Dvořáka spolu s některými moderními zvraty.

V rámci této akce bude symfonie hostit profesionální oslavu, která zve amatérské hudebníky, aby si zahráli s profesionály. V rámci festivalu si s orchestrem zazpívá i místní hiphopový umělec Paul „KASP“ Sawan.

Vrátí se také série Masterworks s Dvořákovou Novosvětskou symfonií, Brahmsovým Německým Requiem a Beethovenovou No. 9 Óda na radost se sólisty a sborem KSO. K symfonii se také připojí tři hostující umělci, klavírista Charles Richard Hamlin oceněný cenou Juno, koncertní ředitel Montreal Symphony Andrew Wan a violoncellista Stéphane Tetro.

Letos se také vrátí série Pops s prezentací Thorgy a Thorchestra. Toto představení představuje hvězdu All-Stars Drag Race RuPaula Thorgyho Thora, který se proslavil v osmé sezóně show.

Také v seriálu Pops Jim Witter ztvární Eltona Johna a Billyho Joela v The Piano Men a kanadská zpěvačka Sarah Sline kromě svých vlastních zahraje i písně od Joni Mitchell.

Mezitím se na Vánocích s KSO představí hostující dirigent Tony Delgado, místní baskytaristka Naomi Clutter a sbor KSO.

„Po dvou neuvěřitelně náročných letech koncertování za měnících se okolností to pro nás hodně znamená, že jsme schopni zahájit celou sezónu pro naše publikum,“ řekl Daniel Mills, generální ředitel KSO.

Sezónní předplatné se začne prodávat 5. července, jednotlivé vstupenky budou k dispozici po 1. září. Letos nově budou sedadla v prvních třech řadách série Masterworks k dispozici za 25 USD za kus. KSoundcheck je také zpět.

READ  Obrození republiky a učenci

Vstupenky a další informace získáte online na kamloopslive.ca.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *