Kamerový dron Amazonu je připraven létat po vašem domě

Amazon dnes na speciální akci vyložil plný náklad produktů dodávkových vozů. Zde jsou některé z mnoha, mnoha chytrých domácích produktů, které byly oznámeny.

Živá observatoř! Amazon šlape na Google (a jeho dlouholetý partner termostatu, Ecobee) s Inteligentní termostat Amazon. Nest termostat je obvod, takže tato věc je hranatá, s obvyklými dotykovými ovládacími prvky vpředu a aplikací (aplikace Alexa) pro dálkové ovládání a sledování využití. Termostat Hunches umožní Alexě ovládat termostat na základě vaší polohy a samozřejmě existují hlasové příkazy Alexa. Toto je „vyrobeno pomocí technologie domácího termostatu Honeywell“, takže mezi chytrými zařízeními Amazon Echo a termostatem Honeywell je zde mnoho zkušeností.

Inteligentní termostat Amazon: Mnohem levnější než konkurence

Zařízení stojí 59,99 $ a Za dalších 16 $ Balíček můžete získat s napájecím adaptérem C-Wire, který budete potřebovat, pokud vodič vašeho stávajícího termostatu neposkytuje dostatek energie. To je mnohem levnější než Nest, který má nejlevnější termostat Je to 129,99 $. Amazon také omezuje svého největšího partnera pro termostaty, Ecobee, který dodává termostat s integrovaným reproduktorem a mikrofonem Alexa, Ecobee 4. za cenu 229,99 $.

Některé kamery, včetně té vnitřní dronové kamery

Další: kamery. Amazonova bláznivá vnitřní dronová kamera – nejasně nazývaná „Ring Always Home Cam“ – je nyní v prodeji v USA. oznámit to před celým rokemK dispozici nyní, výhradně na pozvání, za 249,99 $. Jedná se o „edici 1. dne“ (čtěte: zkušební produkt). Amazon tedy nikomu nedovoluje koupit. Můžete požádat o pozvání na poskytnutí peněz Amazonu na stránce produktu.

Stejně jako každá jiná kamera Ring můžete ke svému kanálu fotoaparátu přistupovat vzdáleně prostřednictvím aplikace Ring. Získáte video s rozlišením 1440 x 1440, které můžete přiblížit. Dron můžete cvičit pomocí vlastních letových cest jednoduchým zvednutím ve vzduchu a procházením po domě. Pravděpodobně budou také ruční dálkové ovladače, ale mám pocit, že budou velmi omezené.

Zdá se, že v navigačním balíčku se toho moc neděje. Amazon poznamenává, že „pokud kamera Always Home narazí na neočekávanou překážku, pozastaví se a vrátí se do nabíjecí základny“. Dron je také omezen na jedno patro domu. Pokud máte více příběhů, Amazon doporučuje více dronů.

Dron žije v malém doku, když nefunguje, a Amazon říká, že bude nahrávat video pouze tehdy, když letí. Dok také zakrývá kameru, takže nemůže příliš nahrávat, když neletí, i kdyby chtěla. Jízda trvá pět minut, než se budete muset dobít, a měla by se automaticky ukotvit, až budete hotovi.

Jedná se o kvadrokoptéru, takže jako každá jiná kvadrokoptéra bude o něco tišší než létající pila – ale ne o moc. Reklamní video neobsahovalo zvukový záznam dronu, ale je na stránce produktu Amazon Video To naznačuje, kolik zvuku tato věc vydá. Šéf prstenu Laila vysvětlil moji duši BBC V loňském roce byla kvadrokoptéra kromě zakrytí kamery v doku „navržena tak, aby byla hlasitá, takže můžete opravdu slyšet soukromí“.

Pokud máte nějaké domácí mazlíčky, Amazon připouští, že „může potřebovat čas, aby se přizpůsobily hluku a pohybu kamery Always Home Cam“. Pokud se váš pes stále bojí vysavače, představte si, jestli se ten vysavač magicky objevil, když jste nebyli doma, a začal létat po místnosti.

V dalších kamerových novinkách je také zvonek: blikající zvonek. Za 49,99 $ tato zvonková kamera pracuje při 30 fps a 1080p s infračerveným nočním viděním a obousměrným zvukem. Funguje na 2,4 GHz 802.11n Wi-Fi, a pokud ho nechcete napájet drátovým zvonkem, můžete použít dvě baterie AA. Stejně jako všechny ostatní fotoaparáty Blink má být i tento jednoduchý, levný a kompatibilní s ekosystémem Amazon Alexa. Prostřednictvím modulu Blink Sync Module 2 existuje několik možností místního úložiště, nebo můžete za cloudové úložiště zaplatit měsíční poplatek.

Ke kameře Blink Outdoor existují také dvě příslušenství: a 39,99 $ za instalaci Floodlight (přidává pohybový senzor) a dvě LED diody (přidává výkon 700 lumenů a záznam aktivovaný pohybem). Existuje také 129,98 USD za instalaci solárních panelů U venkovní kamery Blink vás osvobozuje od používání běžných AA. Solární držák obsahuje jednu „předinstalovanou“ baterii 18650. Není jasné, zda je baterie vyměnitelná uživatelem nebo ne, a jak dlouho vám baterie vydrží, je také vágní.

Ring + eero. Bezpečnostní systém

Další produkt, než půjdeme: Ring Alarm Pro. Navazuje na domácí bezpečnostní systém Ring Alarm z minulého roku. Hlavní rozdíl je v tom, že Alarm Pro kombinuje dvě akvizice na Amazonu: poplašný systém Ring A Router eero WiFi 6 mesh. Tím se bezdrátově připojíte a ochráníte svůj domov pomocí internetu, vše v jednom velkém boxu. The Startovací sada stojí 299,99 $ A získáte osm položek: základní stanici Alarm Pro, jednu klávesnici, čtyři kontaktní senzory, detektor pohybu a prodlužovač dosahu alarmu.

Základna se zdá být jediným odlišným prvkem od loňského roku, přičemž jediným novým přírůstkem je funkce routeru eero Wi-Fi 6. Je plně kompatibilní se síťovým systémem eero, takže stačí přidat další síťový bod, pokud jej potřebujete. Jiné nástroje stále používají Z-Wave pro komunikaci s nízkým výkonem. Pokud máte loňskou verzi Ring Alarmu a chcete upgradovat na verzi Wi-Fi, bude stát 249 $ pouze za základnu. Nový Alarm Pro vyjde 3. listopadu.

Poznámka: Ars Technica může obdržet kompenzaci za prodej prostřednictvím odkazů v tomto příspěvku prostřednictvím Affiliate programy.

Seznam obrázků od Amazonka

READ  Fotografové vytvářejí pozadí krajiny Monterey pro macOS

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.