Kamala Harris si stěžuje na její mediální pokrytí

WASHINGTON – Tento týden si viceprezidentka Kamala Harrisová stěžovala na nedostatek mediálního pokrytí – během přátelského rozhovoru se sloupkařem Washington Post – a stěžovala si, že se tisk nezaměřuje na to, co nazývala „síla mého vedení“.

„Jsou věci, které jsem udělal jako viceprezident, které dokonale ukazují mou vůdčí sílu jako viceprezidenta, které se nedostaly do takového pokrytí, jaké si myslím, že Dobbsovi se dostalo,“ řekl Harris Jonathanu Capehartovi s odkazem na rozhodnutí soudu z 24. června. Srdce Roe v. Wade A vrátit otázku potratů státům.

„To, co jsem mohl vidět,“ dodal zástupce, „je založeno na tom, co bylo zakryto.“

v jeho názorovém článkuNa rozdíl od konvenční moudrosti, tvrdil Caphart, Harris, 58, „měl nejlepší rok“ a uvedl tři údajné „stanové tyče“ v roce 2022.

Jedním z nich, řekl Capehart, bylo vystoupení Harrise na Mnichovské bezpečnostní konferenci v únoru, před ruskou invazí na Ukrajinu. Nezmínil se o tom, že Harrisovi se posmívali za to, že na konferenci řekl novinářům, že to udělala Evropa. Užijte si „klid a bezpečí“ Od konce 2. světové války.

Tento týden si viceprezidentka Harrisová stěžovala na její špatné mediální pokrytí.
Yuri Gribas – Shromážděno prostřednictvím CNP / MEGA

Tato poznámka ignorovala, jak zdůraznili mnozí kritici, 40letou sovětskou okupaci východní Evropy, násilný rozpad Jugoslávie v 90. letech, ruskou invazi do Gruzie v roce 2008 a anexi Krymu v roce 2014.

Dalším stěžejním bodem, řekl Capehart, byla Harrisova odpověď na květnový únik návrhu rozhodnutí v Dobbsovi soudcem Nejvyššího soudu Samuelem Alitem. V tu chvíli, řekla Harris, řekla svému personálu: „Odcházím z DC.“ a mluvila po celé zemi ve prospěch reprodukčních práv.

Po vydání rozhodnutí to však byl Bílý dům Vyrabovali demokratičtí aktivisté a zákonodárci na její vlažnou odpověď, přičemž jeden kongresman ji CNN popsal jako „bezkomidlovou, bezcílnou a zoufalou“.

READ  Sourozenci pořizující selfie zachycují šokující okamžik v Anglii

odděleně Rozhovor s Vanity FairSama Harris naznačila, že ji Dobbsovo rozhodnutí překvapilo, a uvedla, že její první reakcí bylo kontaktovat svého manžela Douglase Imhoffa.

„Říkala jsem si: ‚Drž hubu, udělej to‘,“ řekla deníku. „Byl jsem velmi naštvaný.“

Mezitím se Capehart připojil k Harrisové v bědování nad jejím „tvrdým“ zacházením ze strany médií a stěžoval si, že „příběhy o odchodech zaměstnanců jsou běžně propagovány jako změť příběhů, které nespravedlivě zpochybňují Harrisovu kompetenci“.

Toto tvrzení je v rozporu se zprávou začátkem tohoto roku od NewsBusterskonzervativní skupina pro sledování médií, zjistila, že ABC, CBS a NBC pokryly odchody 12 „klíčových“ zaměstnanců Harrise mezi červnem 2021 a dubnem 2022.

„Poté, co vyšli, kolikrát byla jejich jména zmíněna v sítích? Nula,“ napsala skupina ve své zprávě na začátku tohoto roku.

Capehartův sloupek, který se také nezmiňuje o Harrisově úkolu oslovit „Základní příčiny“ nelegální imigracese objevil den poté, co byly zveřejněny úryvky z připravované knihy, které odhalovaly, že sám prezident Biden údajně vyjádřil frustraci z Harrise od nástupu do úřadu. popisující to jako „nedokončené dílo“.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *