Justin Bieber ruší zbývající termíny svého Global Justice TourCNN

Fanouškům Justina Biebera, kteří netrpělivě čekají na nové termíny jeho odloženého mezinárodního turné, bylo řečeno, že koncerty nebudou pokračovat.

Fanouškovské stránky oznámily, že zbývající termíny kanadského zpěvákova turné Justice World Tour byly zrušeny a Bieberův web aktuálně neuvádí žádné termíny.

Na webu společnosti Ticketmaster jsou také všechny koncerty ve Spojených státech, Irsku, Francii, Polsku, Austrálii, Spojených státech, Dánsku a České republice zobrazeny jako zrušené. Totéž platí pro Bieberovu show v Bangkoku v Thajsku, uvádí organizátor akce Live Nation Tero.

Umělec ani jeho zástupci zrušení nekomentovali a neuvedli důvod.

Fanoušci v Londýně, kde měl Bieber původně vystoupit v únoru, obdrželi v úterý e-mail od společnosti AXS, ve které stálo: „S lítostí vás musíme informovat o zrušení show Justina Biebera, která se měla konat v O2 Areně.“

„Chápeme, že budete zklamáni, a omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které to může způsobit,“ řekla s tím, že budou vydány náhrady.

Bieber nejprve oznámil, že si dá pauzu od vystupování v červnu, měsíc po začátku svého turné, kvůli syndromu Ramsayho Hunta, kvůli kterému měl částečně ochrnutý obličej.

Popová hvězda pak na konci července obnovila turné.

Nicméně poté, co odešel do Evropy a odehrál šest živých vystoupení, „udělal skutečný dopad“, prohlásil zpěvák v prohlášení zveřejněném na Facebooku. Cvrlikání v září.

Dodal, že zatím musí udělat ze svého zdraví „prioritu“: „Budu v pořádku, ale potřebuji čas na odpočinek a zlepšení.“

CNN kontaktovala Bieberovy zástupce s žádostí o vyjádření.

READ  Chew This Up: Nová pizza přichází do české vesnice, nové mexické jídlo přichází do Fairfaxu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *