Julia Putincevová do finále Velké ceny Maďarska

8. září 2020; Flushing Meadows, New York, USA; Kazašská Julia Putincevová reaguje po ztrátě bodu na Američanku Jennifer Brady (bez obr.) Ve čtvrtfinálovém zápase dvouhry žen v den 9 US Open 2020 na USTA Billie Jean King. Povinný kredit: Danielle Parhizkaran-USA DNES Sports

Nejvýše postavená kazašská Julia Putincevová zvítězila v sobotu nad Maďarkou Dalmou Galviovou 6: 2, 3: 6, 6: 2, aby se dostala do finále Velké ceny Maďarska v Budapešti.

Putintseva překonala sedm dvojchyb tím, že se vyhnula třem ze čtyř bodů zlomu, kterým čelila proti Gilvymu.

V neděli ji čeká druhá semifinálová vítězka, Ukrajinka Anhelina Kalinina. Kalinina soupeřka, druhá Američanka Danielle Collinsová, byla nucena odejít do důchodu poté, co prohrála 7: 6 (5) v prvním setu a na konci 4: 1 ve druhém.

Livesport Prague Open

Druhá semínka Barbora Krejšíková pokračovala ve své silné sérii vítězstvím 6: 1 6: 2 nad Číňankou Xinyu Wangovou, aby se dostala do finále v České republice.

Krejčíková, která tento týden nezrušila ani set, zachránila svůj jediný zlomový bod proti Wangové a získala 84 procent svého prvního podání.

V druhém semifinále zvítězila osmička České republiky Teresa Martinková, osiva č. 9, nad belgickým Great Menen 6: 3, 6: 4.

Martincova má v přímém zápase výhodu 2: 1 před Krejčíkovou.

Ladies Open Lausanne

Slovinka č. 1 Tamara Zidansková zvítězila nad Belgičankou Marinou Zaniewskou 7: 5 6: 3 až do finále ve švýcarském Lausanne.

Zidansek přeměnil pět ze svých devíti brejkbalových bodů a ve výhře měl 2 esa.

A v druhém semifinále osiva č. 5 Clara Borrell ohromila Caroline Garciu 5-7, 6-2, 6-2 v celofrancouzském zápase. García měl 17 bodů zlomu, ale podařilo se jim zastavit pouze devět z nich.

READ  Přehlídka platforem Warner Bros Objevte sporty Každý okamžik jako hvězdy v pátrání po titulu Speedway of Nations

-Med Level Media

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *