Jste blázen do nového tlačítka pro vyhledávání iPhone v iOS 16? Zde je návod, jak se toho zbavit

Mohl bys Nyní si stáhněte iOS 16A jako každá velká nová aktualizace softwaru pro iPhone existují funkce a nastavení, které si naprosto zamilujete – a Jiné, které nemusíte mít rádi.

S iOS 16 způsobilo rozruch přidání tlačítka pro vyhledávání ve spodní části domovské obrazovky, těsně nad dokem. Mnoho lidí není spokojeno s novým nastavením domovské obrazovky.

Zatímco funkce vyhledávání v systému iOS je užitečná pro rychlé nalezení textových zpráv, souborů, nastavení, webových stránek a fotografií, nové tlačítko je umístěno na místě, na které lze snadno omylem kliknout, zejména při procházení různých stránek domovské obrazovky. .

A když náhodou stisknete nové tlačítko vyhledávání, funkce vyhledávání na celé obrazovce exploduje. Pak musíte přejet prstem ven, abyste se dostali zpět na domovskou obrazovku – což je nepříjemné.

Přečtěte si více: Nyní, když máte nainstalovaný iOS 16, udělejte nejprve tyto tři věci

Naštěstí existuje snadné řešení, jak se zbavit nového tlačítka vyhledávání na domovské obrazovce.

A pokud se chcete o iOS 16 dozvědět více, podívejte se na něj Jak zrušit a upravit textové zprávyA Zobrazit všechna uložená hesla Wi-Fi A Přizpůsobte si zamykací obrazovku pomocí widgetů.

Jak se zbavit nového tlačítka vyhledávání v iOS 16

Na iPhonu s iOS 16 přehrajte soubor Nastavení Aplikace, přejděte na úvodní obrazovka a nahraďte soubor se objeví na hlavní obrazovce Tlačítko pod „Hledat“. Namísto tlačítka vyhledávání na domovské obrazovce nyní místo toho uvidíte několik teček ukazujících na různé stránky domovské obrazovky. Pokud jej stisknete, nic se nestane.

Tlačítko Hledat na domovské obrazovce iPhone

Tlačítko vyhledávání můžete snadno odstranit v nastavení.

Nelson Aguilar/CNET

Pokud chcete po odstranění tlačítka Domů přistupovat k funkci vyhledávání, můžete k ní přistupovat tradičním způsobem: Přejeďte prstem dolů odkudkoli na obrazovce.

READ  Aplikace Xbox společnosti Microsoft nyní umožňuje připnout počítačové hry do libovolné složky

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.