Jsem tu pro své komplimenty Mercedes Porsche pasivně agresivní

Ilustrace k článku s názvem I & # 39;  m Tady pro Mercedes & # 39;  Zdravím Porsche Pasivní Agresivní

obrázek: Porsche

Kdo nemá rád dobrou konkurenci? Nyní máme velký úspěch mezi Mercedes-AMG a Porsche, dvěma německými výrobci automobilů, kteří usilují o rychlejší rekordy na slavném Nürburgring Nordschleife. Závodní dráha.

Začátkem tohoto týdne překonal Porsche s 911 GT2 RS rekord předchozího kola a zdolával nejdelší silnici dlouhou 12,9 mil za pouhých šest minut a 43 300 sekund. To je průměrná rychlost přes 115 mil za hodinu. Tím se také překonává předchozí rekord v kole 6:48 stanovený Mercedes-AMG GT Black Series.

Je tu jen jeden problém: Porsche přidalo do svého vozu sadu Manthey Performance Kit, která mu pomohla dosáhnout rekordu. Mercedes hází stín.

Spravedlivá soutěž nás vždy inspirovala, “napsal Mercedes-AMG na Facebooku.Gratuluji k té části klína na Nordschleife, Porsche – i když to vyžadovalo další výkonnostní sadu, aby překonala rekordní čas stanovený naší produkční Mercedes-AMG GT Black Series … „

Musíte milovat některé negativní přitažlivosti na Facebooku mezi předními německými výrobci automobilů a ne členy vaší rodiny. Mercedes samozřejmě musel vrhnout trochu stínu, když byl poražen … Ale ze skutečného technického hlediska je balíček Performance přidaný do Porsche stále legální a je k dispozici evropským zákazníkům. Je to modifikace, ano – ale je to možnost, kterou si zákazníci mohou koupit, a také přichází se zárukou.

Musím zde proto Porsche trochu připočítat; Takhle ne Zcela Změnilo to design vozu nad rámec toho, co si průměrný zákazník nemohl koupit. Ale vidím, odkud Mercedes-AMG pochází.

Jen doufám, že uvidíme, jak tito dva výrobci automobilů vybičují své malé hovězí maso na internetu na závodní dráze. Toto je jediné správné způsob, jak vyřešit problém.

READ  Zde je první pohled na to, jak FaceTime funguje ve webovém prohlížeči

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *