Jordan Peele’s Nope je nyní k dispozici ke shlédnutí doma!

Od té doby uplynul měsíc Jordan BellTřetí horor Ne Do kin dorazil film o mysteriózní události, který vyděsil 135 milionů dolarů po celém světě, a nyní je k dispozici i doma!

Pokud jste to nestihli v kinech nebo se na to chtěli podívat znovu, Peele’s Ne Lze jej pronajmout digitálně za 19,99 $ prostřednictvím různých prodejen včetně AmazonkaYouTube, Apple TV a Vudu.

Kompletní seznam všech možných způsobů sledování najdete na oficiálních stránkách filmu.

v Ne„Obyvatelé osamělé rokle ve vnitřní Kalifornii, kteří jsou svědky nadpřirozeného a děsivého objevu.“

Daniel Kaluya (Vystoupit) Spolupracuje s Peelem na mysteriózním filmu, včetně hereckého obsazení Stephen Young („Walking Dead“, Chaos) A Kiki Palmerová („Výkřik“). Michael Wincott (Vrána), Barbie Ferrera A Brandon Perea hvězda taky.

Meagan Navarro byla velkou fanynkou filmu a ve své recenzi napsala, že „Jordan Peele se chopí letního trháku s úžasnou scenérií a svižným podtextem.“

„Peelovo nejnovější vydání remasteruje letní blockbuster a vkládá působivou obžalobu pod přístupné vzrušení, aby potěšilo publikum,“ pokračuje 4hvězdičkové nadšené hodnocení Meagan.

READ  Tři přání, Bohuslav Martini a Georges Ripmont Design

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.